Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maradi lennék ha egy lány...

Maradi lennék ha egy lány teljesen nyílt ismerkedési kísérletét lepattintottam? Egy lány ne fusson már így egy fiú után nem?

Figyelt kérdés

Maradi lennék 20 évesen?


Balatoni strand, 30 fok, fekszem a parton a törülközőn, a strandon vannak ugyan, de azért bőven akad szabad hely. Bőven.

És akkor egyszer csak egy totál idegen csaj (ránézésre kb egykorú) odajön , de pont oda mellém.

SZabad itt a hely kérdi? És elkezdi letenni a cuccát pont mellém, de 5 cm-re mellém, meg se várva a választ. Én meg körbenézek és mondom hát ööö csomó hely van másutt is.

Erre rám néz odaveti bunkó és nagy duzzogva elvonul.

Most ez ugye ismerkedni akart, nem kérdés. Mi mást akart volna.

Én vagyok maradi hogy ez nekem így egy kicsit meredek, „csöppet“ erőszakos?

Egy lány ne nyomuljon már így! Legalábbis nálam ne.


2018. máj. 5. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
még visszasírod
2018. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem paraszt voltál. És egyetértek az elsővel, vissza fogod még sírni, mert lesz ez még így sem :)
2018. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez lehet így lesz (meg lehet nem) de nem válasz a kérdésemre.
2018. máj. 5. 19:53
 4/22 A kérdező kommentje:

"Szerintem paraszt voltál."


De miért? Nem ő volt paraszt hogy úgy kezdett lecuccolni 5 cm-re tőlem hogy meg se várta mit szólok hozzá?

2018. máj. 5. 19:54
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj nem történt volna, amint kinyitod a szájad, úgyis odébb ment volna magától is :D Jesszusom :D
2018. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát nézd, kinek mire van igénye. Én türelmesebb vagyok az emberek felé, egyébként idővel biztos rájött volna, hogy nem díjazod a társaságát.

Mondjuk az is igaz, hogy várhatott volna legalább a válaszig.


#2 voltam

2018. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Semmi baj nem történt volna, amint kinyitod a szájad, úgyis odébb ment volna magától is :D Jesszusom :D"



Miért mit kellett volna mondanom? azt hogy csak nyugodtan telepedj ide persze, sőt a csomagod tedd csak a fejemre akár, a csokipapírod meg majd én kidobom ne fáradj, ja hozzak valamit a büféből... ezt kellett volna?

2018. máj. 5. 19:57
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit valóban erőszakos nyomulás ez, igazad volt. Férfi se nyomuljon így, és nő se.
2018. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Az itteni stílusodra meg úgy az egész világnézetedre gondolok, arra :) Még így, nem nyomulós nőként is.
2018. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"egész világnézetedre gondolok, arra :"


Na milyen a világnézetem mesélj? Pszichológiai deep-analízist végeztél pár sorból?

Na mesélj akkor.

2018. máj. 5. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!