Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bár nem emberi tulajdonságokho...

Bár nem emberi tulajdonságokhoz tartozik de a kérdésem a következő lenne. Régebben otthon a négyfal között részegen lemondogattam embereket tehát megneveztem embereket és trágár kifejezéseket illettem rájuk normális, hogy félek tőlük?

Figyelt kérdés
Folyton félek utcára kimenni mivel hiszek abban ,ahogy a mondás tartja ,hogy a falnak is füle van részeg voltam othon és megneveztem személyi neveket például nevem németh andrás és mellé trágár kifejezéssel illettem neveket és folyton attól tartok mivel ugye a mondás isten nem bottal vert a sors isten útamba álítsa ezeket a személyeket és élőben pedig ugye megis ilyednék vagy akár összesi csinálnám magamt tőlük majd később elnézést kértem mindekitől akit lemondtam ,de még mindig úgy érzem hogy isten az utamba álíthasa ezeket a személyeket normális ez ,hogy ettől tartok félek?? Megnehezítti a belső kifordulásomat a világomból, Szerintetek ez elfog múlni??

#személy #kapcsolatok?
2019. nov. 1. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja én is ugy vettem észre ,hogy nem ugye a tudatalatti elme az nagy dolgog megnevezek személyi neveket és mellé ugyae a trágár kifejezés és a falnak is füle van így jogosan isten félelemet diktála az ember szívébe bele , de mikor elnézést kértem egy picivel mint ha könnyeb lett volan ,de még mindig féllek azt veszem észre félek hogy eljön az az a nap és plszban múlt emlékei azok amik megnehezítik a belső kifordulásomata világomból nem tudok teljes életet élni nem egészéges félelem uralkodik rajtam gondolataim mindig valahol máshol járnak nem tudok öszpontosítani és sokszor ugy érzem mint ha nem lennék jelen a dolgokban mint ha nem élném átt teljesen ezek mikor fognak elmulni??? Vagy fognak csökkeni??
2019. nov. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!