Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy éljek boldog életet...

Hogy éljek boldog életet emberi kapcsolatok nélkül?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim.Tegnap ért véget az utolsó barátság és eléggé bedepiztem miatta.Megfogadtam,hogy soha többé nem fogok emberekkel barátkozni,màr képtelen vagyok megbízni bárkiben is és gyűlölöm az embereket,nagyon félek tőlük.Mindenki ártani akar.

Nem fogok többé senkit sem közel engedni magamhoz,mert kivétel nélkül csak fájdalom lett a vége.


A barátság,a bizalom és a család semmit sem érnek.Ezek jelentéktelen dolgok.Én beletörődtem már,hogy soha nem lesz párkapcsolatom,mert alkalmatlan vagyok arra,hogy bárki is szeressen.21 év alatt egyetlen egy barátom sem volt.Legfeljebb a macskám.

Akit meg barátnak hittem,arról kiderült hogy nem az.Szóval többet már nem akarok barátokat szerezni,megvetem a barátságnak a gondolatát is.

De hogyan tudok boldog életet élni így?Csak vegetálok



2019. nov. 1. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hasonló cipő, de azt kell mondanom nem fogsz tudni boldog lenni kapcsolatok nélkül.
2019. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezt meg kell kérdezned nyilván nem tudsz így boldogságra lelni.
2019. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 grafno ***** válasza:
76%

Lehet a jellemed olyan amit nem bír senki sem elviselni. Csinálj egy önértékelést, mi a jó és mi rossz benned. Gondold végig mitől van valakinek sok barátja, ő mitől lehet sikeres esetleg és mi az ami miatt senki sem akar téged barátnak, párnak, családnak tekinteni. Lehet rosszak a poenjaid, unszimpatikus vagy, kibeszelsz másokat, hazudsz nekik... Stb.. Lehet olyan embereknek akarsz megfelelni akik leneznek téged.

Szerintem mitől lehet valakinek "sok" barátja-> intelligens, megbízható, jó a humora, érdekesen tud mesélni, eltudja magát adni, lehet sportol, esetleg van karrier stb.. De a tema komplexebb ennél a pár sornal mint amit idevetettem.

2019. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

A lelki békét nem másokban kell keresni.

Ettől függetlenül 3-as válaszát is megszívlelném.

2019. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos én is olyan vagyok mint te.

Rájöttem hogy soha nem voltak igazi barátaim. Mind csak becsaptak , most meg már lehetőségem sincs semmire.😢

2019. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Találj egy hobbit, hivatást és vesd bele ,magad teljes erővel.
2019. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél remete :)
2019. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bazsi te vagy az?
2019. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megfogadtam, hogy soha többé nem fogok emberekkel barátkozni.

Hát erre nem tudok mit mondani, de azt tudom, hogy emberi kapcsolatok nélkül nem igazán élhetsz boldog életet. Szerintem egyébként neked interneten kéne barátkoznod, mert úgy csak akkor lesz mélyebb a kapcsolatod akárkivel is, ha találkozni akarsz vele, ergo hasonló a személyiségetek stb..

2020. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1/9 anonim


nem a faszt nem te buzeráns

2023. szept. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!