Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megszépíteni a...

Hogyan tudnám megszépíteni a lelkem? 16/F

Figyelt kérdés
Általánosban nagyon erőszakos voltam, nem nagyon szerettek, most leszek 11-edikes, néha még megesik, hogy megütöm a gyengébbeket, de már nem jellemző ez rám annyira. Óvodában is nagyon undorító voltam, A Csúnya beszéd a jellemző, a célom az, hogy gyönyörű legyek belsőleg. Mit tegyek?

2019. júl. 14. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ütöd a gyengébbet? Gyönyörű lehet, mondhatom. Nem kell ide semmi különös dolog, csak lásd be a hülyeségeidet és legközelebb ne cselekedj úgy.
2019. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, hogy szebb legyen a lelked, de akarjad. Nyílván néha dühös leszel, de ez mindenkivel megesik. Az a lényeg, hogy tudd milyen akrsz lenni és őszintén akarjad és erre törekedj. Az is fontos még, hogy beismerd a hibáidat, még néha kkor is, ha úgy tűnik nem nekd van igazad. Vagy egyszerűen keress fel egy pszichológust, hozzá nem csak akkor lehet menni, ha tényleg van valami mentális bajod.
2019. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen kívül még azt is hozzá kell tenni, hogy 1-es sem ítr hülyeséget.
2019. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es: Néha ok nélkül, de volt amikor ő is idegesített.
2019. júl. 14. 15:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy gerinctelen, embernek nem nevezhető állat vagyok
2019. júl. 14. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Nyugodj le inkább, tombolnak a hormonjaid.

Azzal, hogy beláttad, hogy hibázol és változni akarsz, már elindultál az úton. Nincs olyan, hogy “gyönyörű belsőleg” még a legjobb embereknek is vannak f.ságaik. Óvodában a többség hülye volt, a káromkodás meg nem határozza meg a jellemed. Ne bánts senkit ok nélkül, ennyi a lényeg.

2019. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél bunkó, ne legyél beképzelt/önhitt; és ne legyél erőszakos. Nem kell ebbe túl sokat belegondolni. Ennyi az egész. Ezeket szerintem nem lesz nehéz betartanod.

Ha kérdeznek valamit, aranyosan válaszolj, ha te mondasz valamit, szintén ne "ugatva", üvöltve mondjad. Még ha valami kritikát is fogalmazol meg, próbáld megőrizni a hidegvéred. Ennyi. De főleg az első mondatomra koncentrálj ebből, amit leírtam.

2019. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Egyébként a csúnya beszéd az nem vészes. Valahogy ki kell engedni a gőzt; csak mondjuk nem mindegy; milyen szituációban. Pl otthon szerintem nyugodtan káromkodhatsz, bár, akkor se túl hangosan; tehát a hangerőn legyen mérték. És pl ilyen helyeken; mikor pl ott van a tanár, a főnök, vagy olyan kolléga, aki 'allergiás' a káromkodásra; na, az ő közelükben tuti ne káromkodj. Meg család előtt se, ha zavarja. De egyébként azt szerintem lehet nyugodtan. Kijön a feszkó és nem fojtod el, mégse bántasz senkit; csakúgy magadban szitkozódsz; van , amikor kifejezetten jól tud esni szerintem bárkinek.

Szal legyél kedves; de mégegy; szóval az is fontos, hogy azért ne hagyd, hogy kihasználjanak. Erre is figyelj oda. Pl akiről tudod, hogy megbízhatatlan, és sok pénzt akar kölcsönkérni, annak ne adjál; kivéve, ha nem fáj neked az az összeg. De egyébként meg bármikor jól jöhet. Tehát olyan brutál összegeket szerintem jó, ha nem adsz kölcsön senkinek. Neked is véges a pénzed.

2019. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!