Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2019-ben mi tesz egy lány...

2019-ben mi tesz egy lány különlegessé, egyedivé?

Figyelt kérdés
Több régebbi kérdést láttam már a témával kapcsolatban, de kíváncsi vagyok, hogy most 2019-ben mik azok a külső, belső tulajdonságok egy lánnyal kapcsolatban, amik különlegessé, egyedivé teszik, azaz kitűnik az “átlagból”.

2019. nov. 2. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
De ez miért kéne változzon korábbi válaszokhoz képest? Ugyanúgy rengeteg féle ember van, mindenkinél más. Nincs olyan, hogy 2019-ben más és 2020-ban is más lesz. Kinek ez, kinek az.
2019. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert 2010-ben még azok a válaszok voltak meghatározóak, hogy ne lógjon ki a tömegből, ami valljuk be ellent mond az egyediségnek.
2019. nov. 2. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha van legalább 1000követője tiktokon
2019. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Ugye bármitől különlegesnek lehet lenni, ha a többség nem csinálja. Pl. polipot rakhatsz az arcodra (meme is lett belőle...)

Ugyanakkor klisé már, hogy sokat kell olvasni, nem piálni hétvégente, nem ribisen viselkedni, öltözni, mert hogy már az a ritkább.

Ez igaz, ugyanakkor már ez az egyediség hajhászás is unalmas. Ha valaki mindenáron különleges, egyedi akar lenni, az a rossz hírem, hogy ezáltal már nem lesz az. Sőt, tudok olyat, aki különlegesnek hiszi magát (pl.) külsőre, de valójában annyira "tucat", hogy az már fáj.

Ha már kissé sablonos valaki, akkor jobb, ha mondjuk abban sablonos, hogy ő is farmert vesz fel, mint az emberek 70%-a, minthogy mondjuk gucci táskát hord és iPhonet használ, amivel ugyanúgy sablonos, csak épp egy anyagiasabb szinten.

Szóval mégiscsak azt mondom, hogy kicsit tanulni, művelődni kell, és sokat olvasni. A sok olvasás gyarapítja a szókincset, képzelőerőt és lesz miből válogatni, összerakni a saját stílusát...

Ha pedig valaki érzi magáról, hogy ő sosem lesz az a tipikus művelt ember, azért akkor is meg lehet találni a magadnak megfelelő stílust, ami miatt észrevesz az, akinek kell. Pl. lehetsz takarítónő, és mellé jó főzés-sütés "tudomány", vagy varrás, hímzés (pl. saját ruháid egyedivé tenni) meg egy kis humor, és máris kellemes, és viszonylag különleges egyéniséged lehet.

2019. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találkoztam igazán egyedi lánnyal. De férfival se nagyon. Igazából azt vettem észre hogy előre legyártott sablonok vannak, amik közül válogathat az ember. Most te hiába öltözöl fel X módon, az nem lesz egyedi, mert csak abban a városban lesz 100 olyan. Hacsak nem magadnak készítes/tuningolsz fel minden ruhát. Belső tulajdonságokat tekintve sem olyan egyedi az ember, így jobban belegondolva...
2019. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Azért belsőleg simán lehet egyedi az ember. Főleg, hogy fullra ugyanolyan emberek nincsenek is. De ugyanúgy öltözni viszont lehet. Szerintem bárki lehet egyedi, sőt, talán inkább úgy fogalmaznám meg, hogy mindenki egyedi (mivel senki sem ugyanolyan), csak valaki jobban, valaki kevésbé.
2019. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, ami 1970-ben, 1999-ben és 2010-ben.

Ezek nem változnak az idők folyamán.

2019. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hord melltartót, és ha rákérdeznek, akkor higgadtan, őszintén meg is mondja. Azaz: magabiztosság+őszinteség
2019. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hírnök ***** válasza:

Miért kéne különlegessé, egyedivé válni? (ERŐLTETVE?!)


Legyél önmagad! igyál egy pepsit

2019. nov. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

"Ugye bármitől különlegesnek lehet lenni, ha a többség nem csinálja."

Ennyi. Különleges/egyedi = nem átlagos (némi pozitív konnotációval). Nem átlagos akárhányféleképpen lehetsz, ha egyetlen recept létezne rá, és a "különleges" emberek mind egyformák lennének, akkor nem is számítanának annyira különlegesnek, ergo ellentmondásba ütköznénk.

2019. nov. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!