Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak ki tudják úgy...

A férfiak ki tudják úgy fejezni a tetszésüket egy nő/nőtipus iránt, hogy nem szólnak le másokat?

Figyelt kérdés

Lásd: "szeretem a húsosabb nőket, csak a kutyák játszanak csontokkal"


"A vékony nőket preferálom, és nem értem hogy ez miért baj; undorodom a lógó mellektol és hájtól"


"A nők a húszas éveikben igazán szépek, azután már elhasználtak"


"Nekem aztán nem kell fiatal nő, mert azok ostobák és beképzelt k urvák, az érett nő az igazi"


stb stb...


Most azt hanyagoljuk, hogy "de a nők is ezt csinálják", mert 1, nem ilyen mértékben; a legtöbb nő le tudja írni a preferenciáit anélkül hogy a busz alá lökné azokat akik nem tetszenek neki 2, akik meg nem, azok sem olyan degradálóan fejezik ki magukat.


2019. nov. 3. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva olyan férfit nem ismerek, aki úgy viselkedik, ahogy te a kérdésedben leírtad. Minden ismerösöm képes normálisan közölni, neki milyen tipus tetszik, a többiek leminösítése nélkül.
2019. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 orton ***** válasza:
86%
Egyszerűen hülye emberekkel veszed magad körbe.
2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Elég vicces ahogy a kérdező néhán sablon kilejentés alapján egy kalap alá vonja a világ összes férfiját, miközben ugyanazzal a lendülettel magasztalja a nőket hogy ők nem ilyenek.
2019. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"szeretem a húsosabb nőket, csak a kutyák játszanak csontokkal"


Ezt eddig kizárólag csakis elhízott nőktől hallottam!!

Férfitől még soha!

2019. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem mellesleg az egész katyvasz elég ellentmondásos amellett hogy nagy részük a kérdező agyszüleménye.


Amúgy mellékelesen megjegyzem, hogy a "kutyák játszanak csontokkal" monológot eddig 90%-ban nőktől hallottam és nem férfiaktól, ennyit erről.

2019. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Pedig igaza van. Ahányszor kiírja itt egy lány, hogy alacsony, vagy hogy kicsi melle van, és emiatt szomorú, mindig kap 30 választ fiúktól, hogy pont azt szeretik, és mellé valami degradáló az ellentétére. Magas, nagymellű lányként elég sokszor szíven szúrt már itt ilyen kérdések alatti válasz. Nem nagy dolog, nem kell kezelésekre járnom miatta :D de azért nem esik jól. Szóval igaza van a kérdezőnek, gyakran csináljátok.
2019. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak ilyenek sajnos, de vannak, akik nem azok.

Amúgy a "kutyák játszanak csontokkal" dolgot én is csak elhízott csajoktol hallottam.

2019. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!