Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat is irritálnak a...

Másokat is irritálnak a babakocsisok?

Figyelt kérdés

Persze megértem, gyereke, de annyira irritáló, hogy mindenhova teljes családnak fel kell vonulnia. Pl bevásárlásnál ezekben a keskeny hülye boltokban viszik a legnagyobb bevásárlókocsit meg a gyerekkocsit is tolják vele párhuzamosan, nehogy elférjen az ember.

Buszon is szenvedés tőlük elférni..



2019. okt. 28. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert mégis hova tegye?
2019. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha ennyire zavar, zárkózz be a lakásodba b.rom!
2019. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát egy kisbabát mégse hagyhat otthon egyedül, amíg elmegy bevásárolni.... Másképp meg hova tegye? Oké, még opció a kenguru, de nem mindig, nem mindenkinek, nem minden esetben.

Plusz amit figyeltem, hogy sokszor azért nem lehet elférni a babakocsitól, mert mások nem engedik oda rakni, ahova való (pl metrón, vonaton esze ágában sincs sok utasnak, hogy az elsőbbségi helyre beengedje a babakocsis anyukát, pedig mindenkinek jobb lenne, mert őket nem löknék fel a babával, a kocsi meg nem lenne útban...)


Engem inkább maguk a babakocsik zavarnak, ma már 99%-ban akkorák, mint egy anyahajó. Régen sokkal kisebbek voltak. :/

2019. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem irritálnak.
2019. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Metionin ***** válasza:
70%

Engem csak akkor ha nem megfelelő helyen mennek, pl ahol munkába járok van egy széles járda meg külön földsávval elválasztva a bicikliút és naponta csengetem le a babakocsisokat a bicikliútról úgy hogy nekik áll feljebb és be is szólogatnak, hogy ők gyerekkel vannak. Nahát, én meg biciklivel. Az is gondolkodásra késztet néha, amikor lámpa nélküli zebránál állok, sokszor 10 percet is várok mire valaki méltóztatik átengedni de ha megjelenik egy babakocsis nő, egyből megállnak az autók. Szóval ő menjen nyugodtan, mert szült, én meg baxódjak meg. Olyan is volt, hogy a babakocsis elindult, az autó megvárta, én mentem 2 méterrel mögötte, de engem már épphogy nem csapott el.

Boltban meg ilyen helyeken nem érdekel, tudom hogy nem hagyhatja otthon a gyereket, ettől függetlenül próbálom őket kerülni, ez esetben nem a kocsi hanem a benne lévő gyakran hisztiző/ordító gyerek miatt. Néhány barátom panaszolta már, hogy sorban állásnál többször szóltak nekik a babakocsis anyukák, hogy engedjék őket előre mert gyerekkel vannak, én ilyet még nem tapasztaltam.

2019. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Van baj...
2019. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Mégis mit csináljon a gyerekkel ha bevásárolni megy és nincs akire hagyja?Egy kisgyereket nem lehet egyedül hagyni.
2019. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Engem a boltok, buszok, stb. kialakítása irritál. Mert annak kéne a normálisnak lennie, hogy az is elférjen, akinek valamilyen okból kicsit nagyobb a helyigénye.

Amúgy a mai járművek határozottan barátibbak ilyen szempontból, mint mondjuk a 30 évvel ezelőttiek.

2019. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%

“nincs kire hagyni”

Esetleg hagyja a gyereket az apjára, aki rendszerint ott téblábol idegesen mellettük. Minek kell az egész családnak felvonulni, ha anya felvágottat és kenyeret akar venni?


Amúgy autósként az tetszik, mikor anyuci a járda legszélén áll, a gyereket meg kitolja az úttestre és úgy vár a zöld jelzésre.

2019. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Akkor zavar, ha a babakocsit meg a saját gyerekét "úttörésre" használja. Volt hogy bicikliztem vagy vezettem és simán kitolták elém az út közepén, vagy a bicikliútra. Aztán ha elütöm akkor én leszek a hibás meg nekem kell együtt élni azzal, hogy megöltem egy gyereket.
2019. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!