Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt más nő is észre vette?

Ezt más nő is észre vette?

Figyelt kérdés

Egy 30 éves nő vagyok és azt veszem észre,hogy a férfiak akikkel napi kapcsolatban álok.(Munka,Csalás stb)

mintha le néznének vagyis lekezelően bánnak velem.Természetesen nem mindig,de ha pl: tanácsot adnék azt nem fogadják el.Vagy például ha valamit csinálnak és látom a megoldását annak a dolognak amit megakarnak csinálni ,akkor segíteni akarok hogy hogy csinálják,de természetesen az nem jó(a végén kiderül,hogy úgy kellet volna de nem mondják,hogy igazam volt,hanem úgy csinálják mintha ők találták volna ki. Vagy például van a párom ő kapásból ha elromlik az autó ,azonnal autószerelő és én kezdek neki autót szerelni(már párszor sikerült megcsinálnom,de csak apró dolog romolt el rajta)egyébként elviszem én is. Jóformán őt is piszkálni kell,hogy csináljon valamit.

Ez természetes máshol is?

Nem az összes férfi ismerősöm ilyen,de 80 százalékuk igen.


2019. nov. 4. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár szerintem észre sem veszik.
2019. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Roma vagy?

Mert ott kúlönösen ez megy

2019. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma.
2019. nov. 4. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval ha valami nem olyan hogy egy próbálkozásom van rá és utána kampec, akkor első sorban ki akarom próbálni a saját verziómat. Nem azért mert te buta lennél. Hanem hogyha én elsőre nem találok jó megoldást akkor nem értem az adott szituációt. De hogy megértsem a legegyszerűbb módja ha nem csak hallgatom a magyarázatot és másolom a másikat, hanem én belepróbálom, megnézegetem, körbejárom a saját két kezemmel.


Ilyen egyszerű.

Ha az a módszer 100% működik amit a másik mond, de nem vesztek semmit azzal hogy a saját elképzelésem is kipróbálom, akkor ki fogom próbálni.

2019. nov. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, mert velem nemtől függetlenül lekezelő az emberek 80%-a, mert fiatal vagyok és még fiatalabbnak nézek ki. :D

25N

2019. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!