Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt más is észre vette? Hogy...

Ezt más is észre vette? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rossz kategória,de sebaj :D


Suliba azt vettem észre,hogy az osztályban pár ember,akik sokat gépeznek(rengeteget játszanak),azok jobban beszéltek angolul a szókincsük és sokkal bővebb volt.Egyszerűbb mondatokkal nagyon jól társalogtak.Volt akinek nehezére esett a bonyolultabb mondatok,de mindig megoldotta valahogy.

Az egyik lány alig tudta az angol nyelvtant,de miközben beszéltem szinte csak apróbb hibákat vétett.Mindent lehetett érteni(mondjuk kicsit döcögős volt,mert elég félénk lány volt).Persze a tanár is meglepődött,hogy így tud beszélni.Azt mondta,hogy eltanulta a többi játékostól,hogy mi hogyan kell.


Ezen kívül még ezt nem tudom megérteni:

Ha valaki dolgozatban nem tudja a nyelvtant,nem tud mondatokat rendesen összerakni,a számokkal is bajban van,akkor hogy tud egy középfokú tesztet szinte hibátlanra megírni és hogy hogy ért kb,minden filmet és zenét,ami angol ?


Ez nekem kicsit fura :D Valaki eltudja nekem magyarázni,hogy ez hogy lehet ?

Tényleg ennyire különbözik a nyelvtudás,ha valaki sokat játszik és beszélget másokkal ?



2017. aug. 3. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogyha egyfolytában angolul beszélnek a játékban a többi játékosok, akkor könnyen hozzá tudnak szokni az angol nyelvhez.

Én például már több éve nézem a videókat angolul youtube-n és nagyon sokat segített az angolban.

2017. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!