Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te ki vagy valójában? Minek...

Te ki vagy valójában? Minek érzed magadat? Hogy haladsz az életeddel?

Figyelt kérdés
Kor és nemet is írj.
2019. nov. 5. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első éves egyetemista vagyok, koliban élek. Van jogsim, diákmunkázok suli mellett. De nem vagyok elégedett felek, hogy nekem ez az egész egyetem nem fog menni. De küzdeni kell fontos a tanulás.

21L

2019. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

26 éves adótanácsadó férfi, aki fél éve szerezte meg mesterdiplomáját. Mit mondjak, nem könnyű ma fiatalnak lenni, iszonyat nehéz időszakokon vagyok túl, de büszke vagyok magamra, hogy a legnagyobb mélységben sem adtam fel, kütdöttem körmöm szakadtáig, és a legkilátástalanabb helyzetekből is sikerült győztesen kikerülnöm az akaraterőmnek köszönhetően. Habár a magánéletet egészwn idáig a háttérbe szorítottam, elhatároztam, hogy az életemnek e területét is rendbe fogom tenni. Úgy érzem, hogy egy sikeres ember vagyok, és büszke vagyok arra, hogy a sors páratlan akaraterővel áldott meg, ugyanakkor sajnálom azokat, akiknek beletörik a bicskájuk. Úgy érzem, 26 évesen megtaláltam az álommunkahelyemet; azt csinàlom, amit szeretek, megbecsülnek, elégedett vagyok a fizetésemmel, tisztességes emberek a főnökeim és kollégáim. Idén szeptemberben fog felépülni az a modern lakópark a belvárosban, ahol lakni fogok, ez után minden adott lesz ahhoz, hogy megtaláljam az igazit.


Szorítok nektek így látatlanban is, hogy boldog életetek legyen, sose adjátok fel!

2020. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!