Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Több olyan eset is történt már velem, hogy tök normálisan beszélgettem az emberrel és valami bepöccent nála aztán káromkodott meg ronda dolgokat mondott rám.

Az egyik ilyen kb 1 hónapja történt.

Én vagyok ennek az oka?


2019. nov. 5. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy te lennél az oka. Én azt utálom nagyon,mikor szemmel láthatóan szimpatizál velem egy ember. Pár napig én vagyok a szemébe a valaki, majd egy valamiben nem lesz közös vélemény vagy kitalál valamit és én leszek a legrosszabb.
2019. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen is volt már.

És egyszerűen nem találok rá magyarázatot, mert tényleg az egyik percben még normálisan beszélünk, aztán a másikban már tiszta bunkó.

2019. nov. 5. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez általában nem véletlenül szokott történni.
2019. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondtál vagy tettél valamit ami nem tetszett neki.


Nekem is egyik kollégám a hátam mögött felnyomott a főnöknél, azóta köszönök neki aztán otthagyom a f45zba.

2019. nov. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nezen hiszem el, hogy ha valakivel "tök normálisan" beszélgetsz hirtelen minden ok nélkül elkezd káromkodni, meg ronda dolgokat mondani rád.
2019. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen utolsó.

Ilyenkor az történik, hogy egy kisebbségi komplexus miatt magára vesz valamit, amit minden rosszszándék vagy hátsó gondolat nélkül mond az ember.

Sajnos rengeteg a mentálissan sérült ember Magyarországon.

2019. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Magyarországon"... :D :D Kitalálhatnátok már valami más szöveget.
2019. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, már itt is van egy példa! :-D
2019. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!