Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg meg kéne értenem őt?

Tényleg meg kéne értenem őt?

Figyelt kérdés
Volt párom anyagi gondokkal kuszkodott, mikor én teherbe estem tőle, ami jövőbeli tervként volt megbeszélve. Ő azt mondta dontsem el én mit akarok, de ő nem akar ebben részt venni. Akkoriban voltak drob problémai is, amiről én csak most tudtam meg mennyire súlyos volt, hiszen előttem titkolta. Láttam,hogy megváltozott a viselkedése és azt gondoltam, csak ezért áll így a gyerek témához, bíztam benne hogy ez kilendítheti. Nem ez tortent, terhesen fokozatosan elhanyagolt aztan egyedul hagyott, aztán pedig amiutan megszuletett, neki lett 1 új kapcsolata, aki segített neki kimászni az akkoriban már elég súlyos fuggosegebol. Már fél éve egyutt vannak, neki lassan de biztosan jön meg az esze de a személyisége sokat változott szerintem. Azt mondta,hogy elvből nem veszi a nevére a fiunkat, mert ő megmondta hogy nem akarja, de fizet gyerektartást. De nincs kedve gyerekezni. ( már van 1 neki, vele foglalkozik, de mivel mi szétmentunk és massal van, így nincs ideje a miénkre..) Mindeközben azt állitja, hogy szeret engem de értsem meg őt, mert neki végre sínre kerult az elete hisz ez a nő mennyit segít neki ( fuggoseg leszokas, lakasa van, autoja, penzugyi gondjaiban is segit). És azt mondja, hogy nem az a lényeg, hogy esténként kinek adja a puszit, hanem vannak ettől fontosabb szempontok is, ezért van ezzel a nővel. Most ez tényleg meg kéne értenem? Nekem ez nagyon durva, soha nem gondoltan volna rola hogy így cserbenhagy.
2019. nov. 5. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És szerinted meddig hagyott fel a droggal? Amíg nem önszántából hagyja el, addig nem tekinthető gyógyultnak. Most van ez a nő, meg az anyagi biztonság érzete, de ez sem tart örökké, utána ugyanúgy cuccozni fog.

Én nem is engedném egy drogos közelébe a gyerekem.


"Ha annyira rossz lenne, még a gyerektartást se fizetné." - lol. Mintha ez opcionális lenne. Megcsinált egy gyereket és kegyeskedik fizetni, hú mekkora jó ember, tényleg. Elárulom, ha nem fizet, majd az állam behajtja, ha nem tudja, börtönbe megy.


Neked is nagyon magasan van ám az a bizonyos léc... És nem kéne csodálkozni, hogy sajnálják a gyereked, becsúszott, az apja nem akarja, mellesleg egy csóró drogos, akire nem lehet számítani, az anyja nem védi meg tőle, sőt még őt védi.

Más nővel él, mással szexel, a gyereketeket magasról lezsarja, de szerinted szeret? :D Ó, a nap vicce.

2019. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

"Ő alapjáraton egy kedves, normális ember volt."

Volt. Ez a lényeg: csak volt. Mielőtt elkezdett drogozni.


"Ha annyira rossz lenne, még a gyerektartást se fizetné."

Nem is "a gyerektartást" fizeti, hiszen nem vette a nevére a gyereket, összeházasodva meg sose voltatok, hogy jogilag ő legyen a gyerek apjának tekinthető. Mert "nincs kedve gyerekezni". Ez szerinted egy rendes ember? Nincs kedve... Erre akarsz építeni? Egyelőre fizet valamennyit (ami lehet, hogy sokkal kevesebb, mint amennyit akkor kellene fizetnie, ha a nevére venné a gyereket és a bíróság állapítaná meg a gyerektartás összegét!), aztán egyszer csak majd nem lesz kedve fizetni, és akkor nem fizet tovább. Ő így éli az életét: amihez kedve szottyan, azt teszi. Ha megint drogozni lesz kedve, semmi sem fogja visszatartani őt.


"Miért sajnálod a gyerekem?"

Én is sajnálom. Mert olyan körülmények közé született, amilyeneket két ilyen szülő teremthet neki.


"Az, hogy így benèztem azért volt, mert túlságosan szerettem es vak voltam."

Épp ideje, hogy felnyíljon a szemed végre.


"mindenem alárendelem"

Ez meg a ló túloldala. Egyáltalán nem arra van szüksége egy gyereknek, hogy mindent alárendeljenek neki, és minden csak körülötte forogjon. Így csak elkényezteted őt.


"ha az apja nem is, én és az osszes csaladtagom nagyon szeretik Őt!"

Tehát az apja nem szereti, te magad írod. Akkor mit akarsz attól a pasitól? Miért akarod, hogy olyan valaki legyen a gyereked közelében, aki nem szereti? Felejtsd el, jobban jársz. Keress olyat, aki valóban szeret, nem csak a testedet akarja, aki nem drogozik, hanem megbízható. Addig elég, ha te szereted a gyereket, meg a rokonaid.

2019. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!