Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitott velem a baratom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a baratom, mert egyedul akar lenni. Meg kene ertenem, vagy jogosan vagyok felhaborodva? Kerlek olvassatok el, tovabb lent

Figyelt kérdés

Tegnap reggel, a semmibol sms-ben szakitott velem 2 honap utan a baratom. Meg het elejen amikor egyutt aludtunk terveztuk hogy mit csinalunk hetvegen, orakig beszelgettunk, majdnem egesz ejjel. Elmondta hogy mennyire rossz erzes neki hogy amiert o szomoru (meghalt egy rokona) en is az vagyok es o mostanaban milyen sokat gondolkozik azon hogy mi legyen. Akkor meg nem vettem annyira komolyan megnyugtattam hogy ram szamithat itt vagyok neki. Mondta hogy mennyire koszoni es mennyire szeret. Semmi jele nem volt, csak reggel hirtelen megirta hogy muszaj egyedul lennie, jobb lesz igy mindkettonknek. En egesz allo nap sirtam, o mar este kocsmazni ment a barataival, amin nem kicsit kiakadtam, de lerendezte annyival hogy szulinap volt, muszaj volt mennie. Maradtak nala cuccaim amikert jovoheten megyek, szerintetek meg tudjuk meg beszelni? Hogy mutassam meg neki hogy tenyleg szamithat ram es ezert nem kell eldobnia, megadom neki magamtol is a nagyobb teret ha szeretne, nem mintha eddig annyira ra lettem volna tapadva, heti 1-2szer talalkoztunk.

Szerintetek megbeszelheto ez meg?


2018. márc. 31. 20:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
en 17/l o 18/f
2018. márc. 31. 20:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Csak úgy nem mond ilyet az ember.
2018. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Ha tényleg szeret akkor vissza megy hozzád. Lehet egy olyan szakaszában van amiről nem tudsz és ez miatt szakított veled,de amint vége lesz átgondolja és rájön hogy nem volt jó ötlet. Nekem is volt egy kapcsolatom ami közben egy olyan szakaszban voltam ami miatt szakítottam. Később átgondoltam és rájöttem hogy jól tettem,de az fiatal fellángolás volt. A tiesetetek más mert érettebek vagytok mint én akkor.
2018. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat azt gondolom hogy a gyasz miatt erez igy, de szerintem akkorsem ez a megoldas, amikor ram szamithat mindenkinel jobban, es ott lennek mellette. Az a baj hogy nagyon felek hogy nem fog, marcsak buszkesegbol sem, mert o amikor egyuttvoltunk elmondta hogy soha nem szokott ujra osszejonni senkivel, mert nagyon meggondolja ha szakit. Nem akarom ot szenvedni hagyni, de raeroltetni se akarom magam. De o is mondta hogy nagyon szeret, akkor miertnem csak szunetet tartunk??
2018. márc. 31. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnel valakivel beszelni rola, akkor irj nyugodtan, teljesen ugyanilyen helyzetben vagyok. Ket honap utan facebookon szakitott velem, azzal az indokkal, hogy most nem fer bele egy kapcsolat az eletbe, mert alig van ideje. Pedig mult heten semmi jele nem volt, sot nagyon ugy tunt, hogy kezd komolyra fordulni a dolog kettonk kozott.

17/L

2018. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez egy indiszkrét kérdés, de említetted,hogy együtt aludtatok, ebből pedig adódik hogy lefeküdtetek-e egymással? Sajnos az egyik barátnőm pont benne volt egy olyan kapcsolatban mint amit leírtál. Ők talán egy vagy kettő hónapig voltak együtt le is feküdtek, aztán a pasi közölte hogy vége valamilyen hülye indokkal. Sajnálom hogy ezt így most kimondtam de tudnod kell hogy vannak ilyen pasik is. Aki szeret az a gyász miatt nem hagy el. Szerintem.18l
2018. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lefekudtunk, de szerintem ennek egyatalan nincs koze hozza, o olyan fiu (kulsore) hogy ha szex kene neki azt tudta volna kapcsolat nelkul is massal, akkor nem szerette volna hogy a baratnoje legyek. Szoval szerintem ez ki van zarva. Vagy egyszeruen rajott hogy megse tetszek neki vagy nemtudom mi jarhat a fejeben.. :(
2018. ápr. 1. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Szintén a barátnőm példáját kell hoznom. Az ő barátja is iszonyú helyes volt, sőt sportos is. Mégis megtette a barátnőmmel amit. Szerintem ha találkoztok akkor kérd számon de keményen. Tudom hogy nehéz lesz, de próbálj ne sírni mert akkor gyengének fog látni. Követeld a válaszokat, de személyesen, mert akkor már az arcáról is tudsz majd olvasni. Nyugodtan rákérdezhetsz konkrétumokra is. Én ezt tenném a helyedben.
2018. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia, hat, akkor nagyon remelem hogy nem ez volt az oka. Mar fogalmam sincs mit gondoljak rola, dehat holnaputan ha talalkozunk kiderul. Koszi a valaszodat😊
2018. ápr. 1. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem nekem lesz igazam. drukkolok ezért. Nagyon szívesen segítettem
2018. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!