Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki egész...

Van itt olyan aki egész életében kocka életmódot folytatott és nem unta meg?

Figyelt kérdés
Ha nincs semmi dolgom akkor inkább itthon játszom,animét/sorozatot nézzek és tanulok ha szükséges.Kisgyerekkorom óta gamer vagyok és nem tudom megunni ezt az életmódot.Néha szoktam asztalizni ha úgy jön össze (d&d).Az ilyen kirándulások meg hogy menjek ki a városba egyáltalán nem tudnak megmozdítani,apám mindig ezen van fennakadva hogy ha havonta egyszer hazajön nem akarok menni sehová.19/f
2019. nov. 6. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

25/F, imádom a játékokat.


Nem érdekelnek a bulik, megvan a szűk baráti köröm, akikkel néha eljárok valahova, ha úgy alakul.

Emellett edzeni járok heti 3 alkalommal, és főállásban dolgozom. Az, hogy ezek mellett mi a hobbim, az én dolgom, és semmivel sem érzem magam sem többnek, sem kevesebbnek a másiknál.

2019. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Milyen játékokat szeretsz? Én rpg kedvelő vagyok

Régebben iszogattam meg jártam időnként kocsmába csak kialakult nálam egy súlyos betegség és kerülnöm kell az alkoholt és koffeint.Régen súlyzós edzést végeztem kardióval ötvözve,étrendem is megvolt meg minden de most annak is lőttek.

2019. nov. 6. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Több mind 20 eve játszóm, es nem szándékozom abbahagyni.

Kirándulni meg akkor se szerettem mikor még számítógépek se voltak joforman otthoni használatban.

Es a kocka sztereotípiák sem érvényesek.

2019. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én sem értem miért jó valahol össze vissza kóvályogni.

Most az osztályból mindenki elment Erdélybe a hétre de én kihúzattam magam és nem mentem,nem látom benne a szépséget.

2019. nov. 6. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

'életmódot folytaTOTT' [kiemelés tőlem]

Mivel a 'folytatott' múlt időben van, aki ezt tette, nem megúnta, hanem meghalt.

2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont nem érdekel a te kiemelésed.
2019. nov. 6. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:


LoL, Don't Starve (together), Witcher, GTA-k, "mindenevő" vagyok. A sportjátékokat (FIFA, Forma1) nem szeretem. Sem a horror játékokat :D

2019. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én a lolt sosem szerettem,meg úgy az online játékok nagy részét sem mert a közösség elég alja.
2019. nov. 6. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mute all, és elég élvezetes tud lenni.
2019. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pubg liteozni szoktam nagy ritkán,de most hogy ennyi szabadidőm van inkább végigviszek pár jófajta rpg-t
2019. nov. 6. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!