Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet a lusta, egész...

Hogyan lehet a lusta, egész nap otthon ülő típusú embereket kimozdítani, akiket semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
16-17 évesek vagyunk, elég sokan haverok. Mind kockák vagyunk, csak én el is mennék velük néha valahova. Az elmúlt években 1 kézen megtudom számolni, hányszor mozdultak ki maguktól. Egész nap a gép előtt játszanak és esznek. Ez kb. egy nyaruk.Soha nincs kedvük elmenni sehova, belefáradtam, hogy én hívom mindig őket és folyton leráznak, szóval vártam, hátha elhívnak, de nem. Nem velem van a baj, mondták, hogy ellennének velem, de ahhoz fel kell állni és mozogni, amit nem szeretnek. Semmi nem érdekli őket, úgy ülnek a gép előtt, hogy várják a halált. Mit lehet ezekkel tenni?

2016. aug. 21. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Húzd ki az internetet :D

De nem feltétlen lusták, lehet h azér ülnek egésznap a gép elött, mert ott boldogak, az élet más területein meg nem(pl suli,sport,társasági élet). A játékban sikerélményük van.

Próbálj velük beszélni! Nem jó ha ilyenek :/

2016. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

hát megváltoztatni őket nem nagyon fogod tudni..

én a helyedben szereznék más barátokat is, akikkel simán ki lehet menni, de azért meghagynám a régieknek is a lehetőséget, hogy akár ők is becsatlakozzanak ha úgy van kedvük.

2016. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha téged be akarnának ültetni a gép elé egész napra, akkor örülnél neki? Na látod, hogy nem. Ők se örülnek, ah ki kell mozdulniuk!
2016. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam velük beszélni, hogy ez így nem jó, de nekik a szintlépés a játékokban az életük és ezzel akarnak munkába állni. Új barátokat nem hiszem, hogy találok, nincs semmi beülős vagy közösségi hely a környéken, aki pedig kint lófrál az bunkó. Persze, hogy nem örülnék neki, de ezzel rontják az egészségüket.
2016. aug. 21. 09:59
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Pokemon GO?
2016. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös elég szegény társaság, senkinek nincs telefonja erre a játékra,nem is nagyon szeretik, ha játszanak vele, akkor inkább gépen tolják csalásokkal.
2016. aug. 21. 10:03
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Pedig én is azt mondom, hogy az egyetlen megoldás, ha keresel legalább egy valakit, akivel kimozdulhatsz.

Ennek az egynek aztán lehetnek olyan barátai, ismerősei, akikkel olyan csapatot alkothatsz, akikkel te is jól érzed magad.

Nem hiszem el, hogy probléma a mai világban ismeretségeket kötni, én naponta tudnék új emberek tucatját összeszedni és biztos találnék köztük olyanokat, akik hasonlóan gondolkoznak az életről mind én.

Persze ebben neked is nagy segítség lenne a net, ... aztán a továbbiakat már a kedved szerint alakítod.

Biztos van Facebookod neked is, írd ki, hogy ilyen, vagy olyan programra keresel társulni vágyókat, biztos lesz jelentkező! ... vagy keress célirányosan a Facen csoportokat, akik olyan fiatalokból állnak, akik hasonló gondokkal küzdenek.

Esetleg te alapíts ilyen jellegű csoportot, valami frappáns címmel.

De ez csak a Facebook, millió más lehetőség van, ha valaki ilyen fiatal.

2016. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
37%
Szedjetek antidepresszánst coaxilt
2016. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
86%

Kedves kérdező, merre laksz? Ha városban, csak találsz valami beülős helyet, nem?

Esetleg osztálytársaid, munkatársaid nem mennének el veled valahová? Esetleg tényleg próbálj elhívni egy jobb fej osztálytársat...

2016. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
63%
Vagy esetleg ha nincs párkapcsolatod, randizz egy lánnyal (vagy sráccal). Az mindig jó, és talán még alakul is valami.
2016. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!