Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vam az, hogy a nagymenő...

Miért vam az, hogy a nagymenő lányok/fiúk csak bandákban mernek verekedni vagy bántani valakit?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Egyedül sokan félnek,de ha többségében vannak akkor már nagy az arcuk.

2019. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, szerintem elég gáz ha valaki verekszik akár bandában akár egyedül.


Ha nem elég inteligens ahoz hogy verbálisan vagy egyébb cselekdettel mitigáljon helyzeteket nem érdemes rá figyelni.


Az, hogy ki "Alfa" férfi vagy domináns férfi meg semmi köze a verekedő képességéhez.

2019. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Működik a csordaszellem.
2019. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert aki egyedül is elcsomagolja mindet, az nem hangoztatja... Amelyik kutya pedig csak ugat.... Legfeljebb falkában ér valamit. Egy átlag ember 3 ütéssel földre vinné.
2019. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettesnek üzenem, hogy már évtizedekkel ezelőtt bebizonyították, hogy az agresszióra való hajlamosságnak az égvilágon semmi köze nincs az intelligenciához. Vannak helyzetek az életben, amit csak erőszakkal lehet megoldani, én úgy gondolom. Jó példa erre az iskolai bántalmazás témaköre. Valakit csoportosan inzultálnak hosszabb ideig, először verbálisan, majd fizikálisan. Mi a megoldás? Szólhatsz a szüleidnek, ők szólnak az iskola vezetőségének, ők szólnak az iskolapszichológusnak és a "bandatagok" szüleinek, belső kampányt indítanak a bullying ellen és így tovább. Persze lehet eredményes, ugyanakkor az sem árt, ha néha az ember kiáll magáért, és vállalja a verekedést létszámhátrányban. Nagy esély van arra, hogy veszíteni fog, de arra is, hogy többet nem fogják szapulni, mert tisztelet (esetleg félelem) ébred bennük az önmagáért való kiállása végett. De ugyanennek az önvédelem kategóriának felnőttek között is megvan a létjogosultsága.
2019. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Nekem volt ilyenben részem. Megtudtam magamat védeni és abbahagyták. A legtöbb ember nem értem hogy miért olyan gyenge.
2019. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pasikra ez jobban igaz a nagymenő csajok egyedül is elég balhéssak tudnak lenni.
2019. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!