Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire baj ha...

Szerintetek mennyire baj ha valaki egy kicsit rasszista?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kifejted?
2019. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem olyan nincs, hogy kicsit rassztista, vagy az valaki, vagy nem. Az meg tök mindegy, hogy én lenézem az ilyen embereket, bizonyos körökben ez pozitív és egyesek büszkék rá.
2019. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem baj.


Barátnőm a lehető legprogresszívabb. Csomagolás mentes életet próbál élni, védi a környezetet, szociális munkásnak tanul, ami mellett önkénteskedik.


Kb a legjobb ember akit ismerek. Mégis ha előjön a "cigány téma", elég erősen rasszista kommenteket tesz. Így kb 2 havonta 1x elég erősen meglepődök pár másodpercre, de nem hat ki az élete más részeira.


Rasszista ember is lehet jó ember.

2019. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire, mindenki azt gondol és azt mond, amit akar, amíg nem árt másoknak. És szeretném, ha ez a "másoknak" itt az egyéneket jelentené, nem népcsoportokat.
2019. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Mivel nincs olyan rassz, ami ne követett volna el valami marhára ocsmányat a multban, vagy ne követne el most a jelenben, ezért szerintem felesleges a rasszizmus.


Ha tényleg valaki miatt durcizni akarsz, akkor azok legyenek a ferfiak: a férfi migransok követik el az összes buntenyt, a férfi terroristák robbantgatnak nyugaton, férfi gyarmatositók teszik és tették tönkre Afrikát és a közel keletet, és férfi olajmagnasok és iparosok pusztítják ki az életet a bolygón 👍

2019. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Vannak nagy különbségek. Én hányok a progresszív maszlagtól, meg hogy minden ember egyforma. Ez nincsen így. Én büszke vagyok arra, hogy fehér a bőröm színe, hogy magyar vagyok, és az általános közép-európai értékekre. Genetikailag hatalmas különbségek vannak egyes rasszok között, ezeket letagadni valamilyen jól hangzó szlogen jegyében nem több, mint gyermeki butaság. Nem is akarok multikulti társadalomban élni. Ez viszont csak az aberrált libsik, a szélsőbaloldali propagandisták szemében egyenlő a rasszizmussal. Vannak fekete ismerőseim az egyetemről, meg kínaiaik is, teljesen jól kijövünk, és meg sem fordulna a fejemben lenézni őket a származásuk miatt. De ettől függetlenül ha kimegyek az utcára, nem akarom, hogy minden harmadik ember fekete vagy kínai legyen, mert annak már nem sok köze lenne Magyarországhoz. Ugyanígy a kínaiaktól sem várom el, hogy feketéket vagy magyarokat akarjanak tömegesen látni az utcákon. Vannak persze olyan országok, ahol a multikulti évszázadok óta identitás, az egy más dolog. Vagy más téma, pl. a c.gányok. Nekem szerintem több cigó haverom van, mint az itteni válaszolóknak együttvéve, mégsem gondolom úgy, hogy ne létezne a c.gánybűnözés nevű jelenség. Alapvetően tehát úgy gondolom, hogy az országoknak meg kell őrizniük a saját etnikai és kulturális identitásukat. Épp ezért nem látom sok értelmét például az Európai Egyesült Államok víziójának. Egyedül a sovinizmust kell megszüntetni. Nem véletlen, hogy a kelet-európai szélsőjobb eléggé komolyan szerveződik nemzetközi szinten, és korábban soha nem látott együttműködés van pl. magyar és ukrán nacionalista szervezetek között.
2019. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni a sovinizmust és erre jó hogy erősödik a szélsőnacionalizmus? Nem értem hol a korreláció
2019. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5# Ez a Radikális feminizmus rosszabb mint ha valaki rasszista.
2019. nov. 6. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:

#7


Én nem írtam, hogy kapcsolat lenne a kettő között, se hogy jó hogy erősödik a szélsőnacionalizmus. Csak figyelemreméltó tendencia, hogy a nyugati nagyliberalizmus, multikulti, LMBTQ, bevándorlás stb. azt eredményezte, hogy az egyelőre tradicionálisabb (más olvasatban elmaradottabb?) országok nacionalistái összefognak egy közös ügyért, félretéve az évszázados ellentéteket, az ő szavaikkal élve a fehér ember védelmében.

2019. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük már rendbe, hogy utálni a cigányokat, nem rasszizmus. Van itt olyan aki OK NÉLKÜL utálja őket? Na az rasszista. De szerintem ilyen kevés van.
2019. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!