Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fodrászok, nektek is van...

Fodrászok, nektek is van olyan vendégetek akikkel egyszerűen nem találjátok a közös hangot?

Figyelt kérdés
Nem szeretek csendben dolgozni így sok vendéggel próbálok beszélgetni, persze nem erőltetek semmit, de úgy vettem észre sokan szeretnek is kommunikálni, nyitottak és tök jó hangulat alakul ki, de van egy vendég, aki valahogy a "Na és hogy vagyra" sem tud válaszolni, max. egy annyit, hogy köszi, jól és érezhetően be is zárkózik.
2019. nov. 7. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ugyan olyan. Nem lehet mindenkivel mindig beszelgetni. Aki bezarkozik az nem akar beszelgetni es ezt illik megerteni es tiszteletbe tartani. En is sokat jarok fodraszhoz es en se igazan szeretek ott beszelgetni. Legyunk tul a dolgon es ennyi. Azoknal a fodraszoknal erzem jol magam akik megkerdezik, h mennyit vagjanak es max bele bele kerdeznek. De, h meg valamit mondjak: az is lehet, h eppen faradt az illeto vagy halaleset tortent a csaladjaban es amiatt nem akar beszelni. Vagy szorong stb
2019. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy profit nem érdeklik ezek a dolgok. Lehet, hogy az ilyen szomszéd juliska kaliberű fodrászok azon akadnak fenn, hogy nem tudják folyamat jártatni a szájukat, de aki igényesen dolgozik, az felfogja, hogy a vendég nem a barinőd. Szolgáltatást nyújtasz, amiért fizet, semmi több. Lehet, hogy neked teljesen természetes, hogy vadidegeneknek meséled a legmocskosabb pletykáidat, de nem mindenki teregeti ki a dolgait. Egy professzionális fodrász alkalmazkodik a vendég igényeihez és nem akarja a baromságaival traktálni. Neked a haján kívül semmi mással nem kell foglalkoznod. De nyugodtan mondd meg neki, hogy “nem találod vele a közös hangot” és akkor nem fog többet hozzád járni,

gondolom nem érné őt túl nagy veszteség.

2019. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az a vendég, akivel egy fodrász sem találja a közös hangot. :) Ki nem állhatom a semmitmondó, felszínes csacsogást, szóval ha kifogok egy fecsegősebb fordrászt, akkor általában tőmondatokban válaszolok, próbálom finoman lezárni a csevegést. Ez amúgy sosem a fodrász személye ellen szól, minden félidegennel ilyen vagyok. A mostani fodrászom mondjuk ezt pont értékeli, mert csendben szeret dolgozni, megtaláltuk egymást.
2019. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekesek a válaszok és majd figyelek erre! :D
2019. nov. 7. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, utálom a bájcsevejt. Még szerencse, hogy a barátnőm vágja a hajamat.
2019. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért maradtam már el két szuperjó kozmetikustól is, mert be nem állt a szájuk egy percre sem, soha. Az egyik állandóan a férjéről panaszkodott nekem, ráadásul minél jobban felhergelte magát, annál jobban köpködött beszéd közben, ami permetezett az arcomra... a másik meg csak összevissza beszélt. Másfél óra kezelés után nem frissebben, meg kipihentebben jöttem ki tőlük, de még fáradtabb voltam, mintha dolgoztam volna. Javaslom, hogy a csendes vendéget csak üdvözöld, aztán hagyd, hadd üljön békés csendben.
2019. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Ez durva. :D köpködött közben, jaj. :D Ha Budapesten kozmetikus privátban megadnád az elérhetőségét, biztos jól kijönnék vele, amúgy is épp kozmetikust keresek. 😅
2019. nov. 7. 17:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem a köpködős elérhetőségére gondoltam.😅
2019. nov. 7. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Húsz éve járok ugyanahhoz a fodrászhoz, de még a nevemet se tudja! Nekem a fodrász egy szolgáltató, nem egy bizalmas haver, akivel megtárgyalom az életemet. Szóval a kuncsafttal nem “kijönni” kell, hanem levágni a haját. :)
2019. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ilyen helyzetben én is utálom mikor erőltetik a beszélgetést, szó szerint faggatnak. Fodrászhoz nem is járok csak pár évente, kozmihoz is csak ha muszáj. Mondjuk eleve nem szeretem a "muszáj" beszélgetéseket, meg ha idegen emberek faggatóznak. Múltkor voltam dokinál, a váróban bemutatkozott egy öreg pasas, kérdezte ki vagyok. (Új a faluban) Aztán megkérdezte mi bajom van. Biztos látta a fejemen, visszakozott is. Eszem megáll, minden falusi ilyen pletykás? Kinek mi köze ahhoz, hogy miért megyek orvoshoz?
2019. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!