Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fodrászok, nektek is van...

Fodrászok, nektek is van olyan vendégetek akikkel egyszerűen nem találjátok a közös hangot?

Figyelt kérdés
Nem szeretek csendben dolgozni így sok vendéggel próbálok beszélgetni, persze nem erőltetek semmit, de úgy vettem észre sokan szeretnek is kommunikálni, nyitottak és tök jó hangulat alakul ki, de van egy vendég, aki valahogy a "Na és hogy vagyra" sem tud válaszolni, max. egy annyit, hogy köszi, jól és érezhetően be is zárkózik.
2019. nov. 7. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha kínosnak érzed a csendet és nagyon beszélhetnéked van, beszélj a hajáról. Arról, hogyan kéne ápolnia, meg a frizurákról. Annak még talán örülne is. De a nem oda tartozó locsogást én sem szeretem.
2019. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!