Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dragon Ball vagy Pokémon?

Dragon Ball vagy Pokémon?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretted jobban? Melyikhez kötődnek jobb, szebb emlékeid? Melyiket néznéd meg akár most is?

Voltak kedvenc szereplőid, karaktereid?

Számodra melyiknek volt inkább üzenete, mondanivalója?



2019. nov. 7. 16:57
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
100%
A Dragon Ballt szerettem nagyon gyerekként. A Pokémont is végignéztem de nem igazán fogott meg.
2019. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

3, és mi van a Family Guy-al, ahol Stewie annyi évadon át egy kisbaba? :D


Pokemon-t szerettem, a másik annyira nem izgatott.

2019. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pusy hunter31 válasza:
31%
Naruto
2020. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek voltam, amikor Magyarországra bejött a Dragon Ball, aztán a Pokémon. Szóval mindkettő animelázt átéltem.


Ennek ellenére határozottan a Dragon Ball, de a Pokemon sem rossz.

2020. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: a Dragon Ballal a mai napig sűrűn foglalkozom. Kedvenc szereplőim talán Goku és Vegita. Azért szeretem a történetet, mert érdekes, és nagy motivációt ad nekem az életben.


A Pokemon is motivál, de a Dragon Ballnál jobban érzem ezt.

2020. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Blu Ken válasza:
66%
Ez olyan mintha az kérdeznéd Hogy Trónok Harca Vagy Micimackó, Annyi közük van egymáshoz mint égnek a földhez lófasz se. De személy szerint Dragon ball
2020. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball

A Pokemont utáltam, ugyanarról szólt minden rész. Semmi újdonság, izgalom, érdekesség nem volt benne.

2020. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
DB! Songoku a király :D
2020. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

Bár én a komolyabb animéket részesítem előnyben, de jelen esetben kettő közül inkább Pokémont néznék. A régi DB-re nem emlékszem, emellett a DBZ számomra rettentően túltolt és indokolatlanul erőszakos. Utána két további sorozatban is eltoltak ezt-azt, a színvonal egyre csökkent, a túltolt horror DBZ után a DBGT sima sci-fi lett, a Super pedig abszolút gyerekes. Mivel így egyáltalán nem szeretem a DB világát, így akkor Pokémon. De pl. Pokémon helyett még jobbak a Digimon-animék. :-)


Viszont annyiból nincs értelme összehasonlítani ezeket, hogy nem egy műfajba tartoznak. Bár az első DB és a Pokémon között összekötő kapocs volna a fantasy világ, de azontúl teljesen mások.

2021. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Dragon Ball egyértelműen a Pokémont videójátékkent szeretik
2022. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!