Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te össze jönnél vele?

Potyacsillagvirag88 kérdése:

Te össze jönnél vele?

Figyelt kérdés

Poz;Nagyon rendes odafigyel a másikra szívét lelkét beleadja hogy a másiknak jó legyen vicces jó társaságban jó hallgatóság viszont hátrány hogy egy jellegzetes szájszaga van , és nagyon féltékeny típus..


Valamikor én hívtam őt találkozóra valamikor ő és mindig de mindig ilyen fura szájszaga volt és most nem tudom hogy most nem záródik össze rendesen a gyomra Vagy valami és igazából ezért is félek felé nyitni hogy pl. ha el is mondom neki akkor lehet hogy rossz lesz vagy valami és így a nem merek lépni felé..


2019. nov. 7. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szajszag meg elmegy, de a feltekenyseg nem
2019. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Mond el neki a száj szagot, nézd meg mit reagál?

Meg kell vele próbálni, bár ha nagyon féltékeny az már nem jó, legalább is szerintem.

2019. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység kizáró ok lenne.
2019. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem jöttél össze vele, a féltékenységet hogy vetted észre, miből nyilvánvaló? (A "mások megbízhatóan mondták" nem mindig jótanács és hiteles).

Az ilyen kellemetlenségeket kapcsolat elején meg kell beszélni.

2019. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából ő egy évvel felettem jár de teljesen össze vagyunk velük vonva Tesiórán és az egyik fiú osztálytársa rámírt az egyik nap és így nem voltam benne biztos hogy az osztálytársa ezért inkább megkérdeztem tőle hogy nem-e tudja kiez mert láttam hogy az ő ismerőse és így küldtem neki és mondta hogy az osztálytársa és ő egyből írt neki hogy szálljon le rólam meg ilyenek aztán rámírt a másik osztálytársa hogy az ünnepélyen nagyon csinos voltam és így ezt így elküldtem neki hogy milyen rendes de így viccből és neki is írt hogy Szálljon le rólam stb stb + van egy fiú osztálytársam és így vele nagyon jól el vagyok és be is vallotta hogy neki ez szarul esik hogy vele vagyok pedig igazából ehhez a fiúhoz is sokszor kimegyek pl. szünetekbe is csak hogy tudjak vele beszélgetni szóval nem értem őt..
2019. nov. 7. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd.
2019. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menekülj és a lehető legtávolabb lökd magadtól, mert nem normális.
2019. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6/igen azt már tudom mert be vallotta :)
2019. nov. 7. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2019. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!