Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok szerintetek alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek alacsony egy 160cm magasságú fiú? Össze jönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok valami magas és nőlni is alig nőttem az utóbbi években. A többi srác folyamatosan piszkál azzal hogy kicsi vagyok ami eléggé rosszul esik. Szeretnék nagyon egy barátnőt de félek hogy sosem fogok találni a magasságom miatt plusz nem is vennének komolyan. Még csak tizenöt éves vagyok de ahogy apám magasságát nézem nem nagyon fogok nőlni :(

2019. okt. 13. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Alacsonynak alacsony, de ha egyébként szimpatikus, akkor összejönnék vele.


19/L, 160 cm.

2019. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólsz ahhoz barátom hogy a magasság egyáltalán nem számít? Személyszerint meg tudod-e fogalmazni hogy mi kell egy nőnek? Fontos-e hogy a férfi legyen legalább ( most csak egy példa ) 180cm és ha a lánynak ez fontos, akkor milyen üzenete van ennek? Barátom, egy könnyebb utat ajánlanék neked, ez pedig nem más mint az önelfogadás útja. Kit érdekel hogy 160cm vagy, ha belül egy jó szívű, segítőkész, férfi lakozik? Én azt mondom hogy rátalálj a nagy ő-re, először fogadd el önmagad, szeresd önmagad, majd ha ez megvan, alapértelmezett lesz a magabiztosság, a határozottság és ami vele jár. Jobb ha tudod, hogy a lányoknak nagyon kifinomult az ösztönük és messziről megismerik azt, aki gyenge, aki nem szereti önmagát, aki támaszkodni akar, vagy szlengesen, felismerik a lúzereket. Ugyan miért is akarnának egy olyan pasival járni aki siránkozik a magassága miatt? A nőnek elsősorban biztonságra van szüksége, érzelmi biztonságra és ha te siránkozol, el fognak menni haver... Van egy jó kérdésem erre. Kérdezd meg magadtól hogy a jelenlegi állapotodan, járnál-e önmagaddal, leélnéd-e szívesen az életed önmagaddal? Ez mindent elárul! Tudd barátom hogy ha valaki nincs megelégedve veled, akár a magasságoddal, az azt jelenti hogy egy olyan lánnyal találkoztál, aki a külsőségekre megy, de belül keserű és üres. Ha te ilyen vagy ( márpedig ilyen vagy most ) akkor bevonzod a hasonló embereket és máris megvan a baj. Érted haver?


Üdv:

Egy mentál-higiénikus

2019. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat főleg az utolsót :)
2019. okt. 13. 15:51
 4/7 Hamvas rétihéja válasza:
100%
A 2es szép választ írt. De hozzá kell tenni, hogy valószínűleg sokkal nehezebb dolgod lesz a csajozásban 160cm magassággal, mint ami 185cm magassággal lenne.
2019. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, és 164 cm, a feleségem 155 cm, 26 éves, nem igazán számít, ki milyen magas, meg fogod találni a párod.
2019. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
141 cm vagyok.Hozzám képest még magas is vagy.
2019. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszonylag alacsony vagyok, de elég sok a szintén alacsony lány. Ha a 155-160cm-es leányzó nem a 185-190cm-es pasasokra bukik akkor nincs gáz.
2019. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!