Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legelső emléked kisgyerek...

Mi a legelső emléked kisgyerekkorodból?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 22:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmentünk sétálni egyet a környéken, azt mondtam hogy "megyünk pápá!". Meg amikor egyik nap ebéd után bettetek a kiságyba de nem voltam álmos, játszani szerettem volna de minden játék kint volt a szőnyegen. Fogtam magam és nagy nehezen de kimásztam. Anyukám nagyot nézett amikor visszajött hogy rám nézzen.
2019. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a babakocsiban ültem és ép tartottunk vhova anyával. Emlékszem hogy elkezdett esni az eső és rátette azt az átlátszó műanyag vmit a babakocsira, hogy ne ázzak el. Utána már minden homályos.
2019. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lefejeltem az asztalt a szobában, nővéremmel játszottunk épp
2019. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, mikor anyám megcsalja apámat.
2019. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Metionin ***** válasza:
100%
Másfél évesen apám kiültetett a hóra, én meg mondtam hogy hó :D Utána van egy olyan hogy megyünk a kórházba és emlékszem a folyosóra meg a lépcsőre, 12 évesen oda mentünk vissza és felismertem a helyet. Anyám szerint nem voltam még 2 éves amikor oda vittek. Utána 2,5 éves kori az első, egy idióta fotózás amit nagyon untam :D onnantól kezdve szinte minden megvan.
2019. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megmondani. Mivel ha valamibe beleélem magam annyira eltudom képzelni hogy úgy emlékszek rá később mintha meg is történt volna. Mivel sok történetet meséltek újra és újra a szüleim így már én sem tudom mi volt az első.
2019. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kórházi ágyon fekszem, mellettem anya és a nagyszüleim. Közben egy rózsaszín pohárból, szívószállal itatnak velem narancslevet.


26/F

2020. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Föleg a nem foglalkoznak velem pillanatok maradtak meg

Fekszem a kisàgyban apa tévézik és semmi.

Vagy: kocsival hordott bölcsibe, egész uton csend.

Vagy: minden felnött beszelget a fejem fölött egymàssal, en meg jàtszok magamban a kör közepén.

Késöbb lett egy tesom. Én homokozom öt pedig babusgatjàk. Homokozom tovàbb.

A tovàbbiakban jelentösebb eseménytelibb emlékek is vannak, de legkoràbbrol ilyesmik maradtak meg.

2020. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ovi, kiscsoport: mamám fehér csokis csokiskiflit pakolt nekem tizóraira, amitől szinte hánytam. Meg még ugyanabban az évben: olyan csokiskiflit, hogy kívül volt rajta csokibevonat. Attól is szinte hánytam. :D
2020. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Deményz válasza:
100%

Másfél-két évesen, az erkélyen kapaszkodok a rácsba és nézem a buszt a ház előtt.


De érdekes, mert 3 éves koromig laktunk ott, sok ilyen jelentéktelen emlékem van, viszont a hatalmas sasos poszterre nem emlékszem, ami a szobámban volt.

2020. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!