Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nézik le...

Az emberek miért nézik le azokat a férfiakat akik nem akarnak gyereket csinálni se megnösülni?

Figyelt kérdés
Én pl életképtelen vagyok, senki nem akarna tölem gyereket. Vagy ha igen lehet ilyen lenne a gyerek is és csak roszz lenne neki. De am sem tudnám eltartani sem. Nem is vágytam gyerekre soha, de ha vágynék se csinálnék ezek miatt. Semmi értelmeset nem tanulna tölem. Miért tragédia ez? 27F

2019. nov. 8. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadlak így is!
2019. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A birkanyáj a fekete, a szürke, a rózsaszín :D, a kék, a zöld stb... birkákat "kinézi" / "lenézi"
2019. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Apám pont ugyanígy gondolkodott,és végül 27 évesen megnősült,3 gyerek.


Gyerekkorban eléggé éreztük,hogy minket nem akarnak.

De nem tudtuk hová tenni.


Aztán,ahogy idősebb lettem megértettem milyen lehet egy olyan embernek gyereket nevelni,aki sosem vágyott rá.

Sajnos Anyámat ez nem érdekelte,minden áron megakarta szerezni magának.


Gyerekkorunkban rengeteg volt a veszekedés.

Nálam szociális fóbia alakult ki,az egyik testvérem pánikbeteg lett.


Ha valaki nem akar gyereket,az inkább ne vállaljon,tapasztalatból mondom,mert tönkre megy minden ember élete,aki a családba tartozik.

2019. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tisztelem azt,aki beismeri,hogy alkalmatlan szülőnek,minthogy utána meg rossz szülő legyen vagy megbánja. Van ilyen. Nő is,férfi is. Nem kell foglalkozni mit mondanak,csak mert az idealizált jövő házassággal és gyerekkel teljes.
2019. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát... ebből leszürve, Te alkalmi partnert keresel, de az legyen melletted állandóan.

Szerintem rossz irányba mész.

Ha párt keresel, változtatni kell a hozzáállásodon.

Nem tragédia, de magadba kell nézned.

Ha nem akarsz megnősülni (én 16 éve vagyok együtt a párommal{nem házasodtunk össze} a lányunk 14 éves), az nem baj.

De ha már úgy fogalmazol, hogy nem akarsz gyereket csinálni, az már baj.

A gyerekeket nem csinálják!!!!!

Ez rossz megfogalmazás.

De ha Te így tartod jónak,akkor tényleg veled van a baj.

Első körben nézz magadba !!!!!!

Itt senki nem írta, hogy lenézik "azokat a férfiakat akik nem akarnak gyereket csinálni se megnösülni?"

2019. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%

Nem az a baj, hogy nem akarsz gyereket, 27 éves férfiként ez teljesen normális.


Ami viszont nagyon gáz, hogy azt írod magadról : “életképtelen vagyok”. Remelem ezt nem gondolod komolyan, mert ha igen, hatalmas lúzer vagy. Egész más lenne, ha azt mondanád, hogy azért nem akarsz gyereket, mert a világ összes nőjét meg akarod dugni, vagy ilyesmi. Egy férfi tegyen rola, hogy ne érezze magát életképtelennek.

2019. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Én sem akarok gyereket, és igen, minimum megrökönyödnek. Ez van, kerülöm a témát amennyire lehet, aztán kész.


Viszont te az önsajnálatodat sírod itt el, nem is a gyerekkérdés a fő problémád.

2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként nem attól lesz lúzer valaki,hogy van-e gyereke.


Viszont ha családod van sokkal több bonyodalom lehet,és többet kell teljesítened,és nem foghatsz bele bármi újba,mert nem csak magadért vagy felelős.


Én már olyan 10 éves korom óta tudom,hogy soha nem akarok családot,pont azért,mert mérgező családban nőttem fel.


3-as voltam.

2019. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 October15 ***** válasza:
78%
Hát én is eléggé óckodok a nősüléstől. XD A gyerek esélytelen. Egyrészt mert ~12 éves kor alatt iszonyatosan nem jövök ki a gyerekekkel. Vagy legalábbis nagyon speciális [halk] gyerek kell hozzá. :D De ha valaha lesz is akkor is max örökbefogadás mert momentán a szememnek van pár kínja amik közül néhány örökletes azért meg nem szopatnék meg valakit mert én gumi nélkül akartam töcskölni.
2019. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdés! Akik ezért lenéznek másokat, azok nem emberek, hanem primitív ösztönlények!
2019. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!