Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan történetetek,...

Van olyan történetetek, amikor megvédtétek magatokat? Akár szóban is.

Figyelt kérdés

Nekem ez:

Leizzadtam tesin. Nem azért, mert izzadós volnék, csak nagyon sokat futottam (kosaraztunk, a többi csak állt ott)

Erre mondja az egyik osztálytársam, hogy szappan és víz csodákra képes. Erre mondtam: Hogy néha azért neked is kéne használni.



2019. nov. 8. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ez volt a szitu mint neked.
2019. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fizikai attrocitásom nem volt sose szerencsére, de kisiskolás koromban nagyon sokszor én lettem az agresszív, gonosz kislány, mert rá mertem kiabálni a tanárok hercegnőjére, aki folyamatosan terrorizált engem, csak persze a hátuk mögött, így nem hitt nekem senki. Pedig ezeken kívül soha semmi konfliktusom nem volt, nem voltam fegyelmezetlen, tiszteletlen, mindig jól tanultam. A mai napig emlékszem, hogy mennyire rosszul éreztem magam, amiért soha nem adtam okot arra, hogy kételkedjenek bennem, mégis ezt kaptam a tanító nénitől:( többször is behívta a szüleimet, előadta nekik, milyen kezelhetetlen vagyok, és ennek az lett az eredménye, hogy még ők is azt gondolták, hogy hazudok nekik, és én bántok valójában másokat.
2019. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Külföldön történt, hogy egy üzletböl kilépve megcsúsztam a jégen és majdnem elestem. Egy "honfitársunk" - nem tudva, hogy magyar vagyok - megjegyezte több mint félig hangosan, hogy törted volna ki a nyakad (meg az országban élök megnevezése). A reakcióm csak annyi volt, hogy válaszoltam neki, hogy neked is viszont kívánom.

Azt az arcot, amit vágott, érdemes lett volna lefényképezni!

2019. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
#3 azért valahol érthető hogy ez jött ki belőle. Ez nem pc, de kár tagadni hogy a cigányok nagy része tarhál, fenyegetőzik, ordibál, lop és élősködik. Nagyon sok ember szerint az ország tényleg egy jobb hely lenne nélkülük.
2019. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha már iskolás story, akkor még általánosban az egyik osztálytársam le gorillázott engem és elkezdett gúnyolni mindenki előtt a túlsúlyom miatt, én meg megfogtam, felkaptam és jól földhöz vertem.
2019. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"#3 azért valahol érthető hogy ez jött ki belőle. Ez nem pc, de kár tagadni hogy a cigányok nagy része tarhál, fenyegetőzik, ordibál, lop és élősködik. Nagyon sok ember szerint az ország tényleg egy jobb hely lenne nélkülük."


Hol olvastál bármit is cigányokról?????

2019. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az írásodban, a sorok között: "országban élők megnevezése" + a jókívánság. Egy magyartól inkább ezt tudom elképzelni: “törnéd ki a nyakad retkes cigány", mint ezt: "törnéd ki a nyakad tetves német". Ez az "országban élők megnevezése" is kicsit olyan hogy nem mondod ki kire gondolsz de tudja mindenki pl. Svéd csere diák, norvég stb.
2019. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van, kb ez nálam mindennapos. Nem emlékszem nagyon rájuk.
2019. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az írásodban, a sorok között: "országban élők megnevezése" + a jókívánság. Egy magyartól inkább ezt tudom elképzelni: “törnéd ki a nyakad retkes cigány", mint ezt: "törnéd ki a nyakad tetves német". Ez az "országban élők megnevezése" is kicsit olyan hogy nem mondod ki kire gondolsz de tudja mindenki pl. Svéd csere diák, norvég stb."


Pedig éppen azt mondta, hogy "szemét német" - szóval igencsak mellélöttél.

Csak nem akartam konkrét országot/nemzetiséget írni, mert szerintem lényegtelen, de ezek szerint még ezt is félre lehet magyarázni.

2019. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyem környéke minden reggel tele van csövesekkel meg közmunkásokkal, és ha csak egy kicsit is csinosabban öltözöm, már hallom, hogy mit csinálnának velem... Ilyenkor megfordulok és szúrós szemmel rájuk nézek, és megkérdezem, hogy valami problémájuk van? De ilyenkor csak magukban motyognak, kevésbé hangosan, hogy "némmá, még tud beszélni".

Durvább sztorim nincs. :D

2019. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!