Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom, hogy velem van e...

Nem tudom, hogy velem van e baj, vagy körülöttem mindennel. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Gimibe járok, és viszonylag normális családban élek. Konzervatív neveltetésben részesültem, szeretek zenélni, és új dolgokat felfedezni.

Valami miatt viszont nem érzem jól magam. Azt érzem, a barátaim nem bírnak, sosem erzem biztonságban magam, és mindig van bennem egy rejtélyes hiányérzet. Emellett nem veszem komolyan az életet. Semmi sem érdekel, csak hogy az adott pillanatban “élvezzem az életem”, de végül mindenből az lesz hogy hat ennek se volt sok értelme. Ki****ott lusta vagyok, mindenkit kihasználok és átverek, még akiket nagyon szeretek, azokat is. Ezek mellett, nagyon sértődékeny is vagyok, viszont szinte sose szerettem volna öngyilkos lenni, azt érzem, élnem kell.

Mit kezdjek most itt magammal? :)



2019. nov. 10. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2tős személyiseged van? Miért teszel rosszat azokank akik neked nem? Miert jó ez? Legyél normális és ne ilyen negatív másokkal!
2019. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!