Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mennyire tiltólistás...

Manapság mennyire tiltólistás valaki, akinek nyakán van tetoválás?

Figyelt kérdés

Az feltűnt, hogy már abszolút nem akkora tabu egy tetkó, mint mondjuk 50 éve volt, de azért pl egy nyakon virító, elrejthetetlen tetkót mennyire ítéli el a társadalom?


Könyvtárosnak tanulok, tehát valószínűleg majd közfoglalkoztatott leszek.


Nyilván egy horogkeresztes vagy erotikus tetkót nem szívesen látnak, de egy zenei kiadó logója mennyire megbotránkoztató?


2019. nov. 10. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Magánszférában egyre elfogadottabb, de közszféra továbbra sem szereti én azt vettem észre.


Most le leszek pontozva, de én azon túl hogy sose jöttek be a tetoválások azért is rossz ötletnek tartom mert mostanra már pont annyira elfogadott hogy nem leszel különleges tőle, de pont annyira nem elfogadott hogy a munkáltatót se érdekelje.

2019. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik kiadó. Ha puktáé, fejjel együtt gurul ki az ajtón.
2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!