Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vívja ki magának a verést?

Miért vívja ki magának a verést?

Figyelt kérdés

Én kimondottan feminista vagyok, de amit ma láttam, azt szinte nem hittem el.

Az utcán egy nő addig cukkolta a matt részeg férjét míg az megütötte.

Teljes mertrkbrn elitélem, de ha látja hogy a férje egy alkoholista barom, akkor minek cukkolja? Nem is ismertem őket, de már a sztori előtt tudtam, hogy ez lesz, látni lehetett.


2019. nov. 10. 21:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A szegény negyedben sem megyek végig lobogó pénzzel, mert ellopják.
2019. nov. 10. 21:03
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Az apja verte, megalázta. A férjétől is ezt várja el.
2019. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nincsen más konfliktuskezelési módszere, mint a veszekedés. Nem azért mondja a magáét, hogy megverjék, ez nem az ő felelőssége.
2019. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus zsák a foltját párkapcsolat.

Szerintem halálukig együtt lesznek.

Valamilyen értelemben mindegyiknek szüksége van arra, hogy a másik ilyen legyen.

2019. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Primitívek, ennyi. Megérdemlik egymást.
2019. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
A nagynéném is ilyen volt. Este hazajött a férje a kocsmából, addig morgott neki, amíg meg nem lett verve. Ha másnap reggel, mikor józan a férje, akkor olvas be neki,sosem kapott volna. Józanul nem bántotta egyszer sem. Részegen is a felesége addig addig veszekedett vele, amíg le nem kevert neki egy kettőt.
2019. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Sosem értettük a gyerekeivel. (unokatesóim). Mindig mondtuk, a nagy néninek, hogy hagyd olyankor. De nem hagyta sosem...
2019. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg olyan helyzetben volt, hogy nem tudott azon gondolkodni, hogy hogyan kellene viselkedni. Eluralkodott rajta a düh. Olyankor nehéz épp érvekkel meggyőzni magunkat, hogy az lenne a legjobb, ha nem vitáznánk.
2019. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Savlekotő ***** válasza:
100%
Családi minta követése,vannak akik sajnos együtt kémia reakcióba lépnek,akik meg piással leállnak,nem értelmesek túlságosan.
2019. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Eleve nem kezdenék alkesz faszival...

Nyilvàn azért cukkolta, mert már rohadtul elege van belőle, hogy lófszt sem csinál az a nyomorult, csak vedel.

2019. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!