Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen labilis vagyok...

Teljesen labilis vagyok lelkileg, jól tettem hogy így elmentem dolgozni?

Figyelt kérdés

Betegség miatt 5 évig nem voltak egyáltalán emberi kapcsolataim, ki sem tettem a lábam a házból. Előtte sem voltam nagy társasági ember, több pszichés betegségem is volt, ami az évek teltével csak rosszabb lett.

Ám most felvettek egy céghez és egyszerűen azt érzem ,hogy ha ott kell lennem,inkább meghalnék. Nem bírom,hogy össze vagyok zárva rengeteg emberrel,akik hangoskodnak és ordibálnak. Remegek az idegtől,olyan mintha néma lennék mert meg sem tudok szólalni, ezért mindenki furcsának tart és úgy néznek rám mint valami idegen lényre. Nagyon félek az emberektől, ha be kell mennem akkor nem is tudok enni egész nap és folyton azon jár az eszem, hogyan vethetnék véget ennek az egésznek, marmint az eletemnek.



2019. nov. 15. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miket próbáltál eddig, pszichoterápia nagyon jó lenne szerintem.
2019. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De dolgozni kell, az ember pénzből él. Nem?

Próbálj olyan helyet keresni, ahol kevesebb az ember. Nem tudom mi a végzettséged, vagy mit dolgozol. De pl ahol én dolgoztam gyárban, az operátorok azért szerették mert egy gépen egyedül dolgoztak, akkor jött csak valaki ha alapanyagot hozott. Ilyen hely nem lehet a közeledben?

Egyébként én fordított helyzetben vagyok. Ettől az itthon tenglődéstől kapok idegzsábát. Kézzel lábbal mennék vissza dolgozni.

2019. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam nagyon nagyon rossz leszUgyan ezt csiináltam az elején félénk voltam majd miután ideges lettem gátlástalan bunkóvá váltam kicsit megedz.De felfogsz mondani én is ezt tettem csak jól kerestem tegyél sokat félre és ilyen hullámokba csinál úgy valahogy kibírható vagy keres nyugis munkát ..
2019. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek. Ha szeretnél valakivel beszélni erről írj rám nyugodtan
2019. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!