Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges hogy 3 évesemet...

Lehetséges hogy 3 évesemet megviseli lelkileg hogy elkezdtem dolgozni?

Figyelt kérdés
Majd csak szeptemberbe megy oviba.3napja elkezdtem dolgozni.azóta ha hazaérek és velem van mindenért sír,állandóan bújik.ez nem is baj csak úgy érzem megviseli a dolog.próbáltam elmagyarázni neki hogy miért kell dolgoznom.mit tehetnék?a szívem szakad meg.hogyan segíthetnék neki?
2015. jún. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretgesd meg, ahogy hazaérsz, foglalkozz vele, gondolom ezt pont így csinálod, tehát jól csinálod, a többit meg majd az idő megoldja, mert hozzá fog szokni.:)

Tudom, hogy nehéz, nekem is az volt, a kisfiamnak is, de megszokta és már minden rendben van.:)

2015. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nagyobb kamasz gyerekeket is megviseli az, hogy az addig otthon dolgozó édesanyjuk, máshová jár melózni, nem hogy egy 3 évest.
2015. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást.igazából azt is észrevettem rajta mintha haragudna amiért itthon hagyom őt.:( nem gondoltam volna hogy ez ilyen nehéz lesz.
2015. jún. 16. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megviseli.

Nálunk apa munkanélküli volt, az teljesen természetes, hogy én dolgozom. (A gyerek 2 éves korában mentem vissza). A férjem elment most dolgozni, az 5 éves kisfiam olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy csak kapkodtam a levegőt:

-Apa már soha többet nem fog hazajönni, mert összevesztetek, és el fogtok válni. És te tehetsz az egészről!

Honnan vesz ilyeneket? Pedig mondtam neki, hogy igenis haza fog jönni, de egyszerűen nem hitte el nekem.

Nálatok is ez lehet, majd megszokja pár nap alatt.

2015. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Miért is érzem ezt a választ abszolút manipulációnak?
2015. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én fiamat igen.Nekünk nagyon hamar kellett el "válnunk" ő ovi,én melo.És a legrosszabb apa ki ment dolgozni külföldre.Az a pici család ahová meg érkezett egyik pillanatról a másikra nem volt.Onnantól kezdve nem lehetett bírni, és sajnos akármilyen probléma éri el kezd dadogni.Nehezen áll vissza,hogy ne dadogjon.Mikor haza mész egy kós időt tölts vele.És mond el neki miért jársz dolgozni.Mond el neki,hogy attól függetlenül nagyon szereted.
2015. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!