Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is illúzióromboló...

Szerintetek is illúzióromboló mikor egy csinos nő pukizik?

Figyelt kérdés
Egy valóban szép nőt mikor meghallok/érzek hogy szellentett az valahogy olyan lehangoló tud lenni, úgymond nem számítok rá, nem tudom elképzelni hogy ő ilyet tesz.

2019. nov. 16. 10:13
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
57%

Kedves Fiatalember!

Szeretnék az ön segítségére lenni. Az ön állítása felettébb érdekes, hisz a mondat első részében már a megtörtént problémát veti fel megvitatásra. Majd a mondat második felébe el se tudja hinni. Az Ön életében most egy változás következett be, kérem fogadja el. Ez egy természetes dolog.

Boldog és élményekben gazdag életet kívánok önnek.

2019. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%

Miélrt? Mit csináljon? Izzadja ki??? Inkább a fing jöjjön ki, mint a mentő...

Jobb kint, mint bent. Üdv, én vonzónak mondott nőként írok ide, és azt szeretném veled tudatni, hogy én ki szoktam engedni a "kipufogógázt" nyilvános helyen is, csak halkan, hang néálkül...

Onnan meg ki mondja meg, hogy a 200 ember közül melyik fingotta el magát... Mert akkor nem lehet tudni, h a sok-sok ember közül melyik "szellőztet", mert korántse biztos, hogy az volt, aki felől jön a bűz, mert a fing száll mindenfele, nem marad sokáig a "gazdája" körül, mert ugye légnemű. :D:D

23/Nő

2019. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyire büdös
2019. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
At is függ mit evet. Pl. Tojás után záptojásszagú
2019. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%

Szep no vagyok, akit nyolc teljes even at soha nem halott, erzett a parja szellenteni. Annak ellenere nem okozott nehezseget, hogy akkor meg volt laktoz az eletemben, es attol tenyleg kellett. De ugy programoztam magam, hogy a testem tudta, mikor ne. Komolyan. Nagyon hiu vagyok, veleszuletett.

Osszehazasodtunk, es az eskuvo utan harom nappal egy nehez ebed utan seta kozben fenykepeztem valamit, es labujjhegyen allva erolkodtem, hogy a zoom miatt be ne mozduljon. Es egy oriasit fingottam. Olyan rohogogorcsot kaptunk, nagyon Jo volt. Ket eve ennek, es azota se halott tobbet. De amugy sokszor molyolunk kulon szobaban..

2020. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Es meg annyit, es mindenki utalni fog, tudom, hogy ahogy a kerdezo latja azt a bizonyos not, ugyanugy latom magam. Nem vagyok bekepzelt, Barmennyire ez lesz a velemeny. Nem a neveltetes, nem csesztek el. Gyerekkoromban sajat magamat leneztem, hogy takony Jon az orrombol es fingok, stb...

Smink nelkul jarok, de ez egy vele szuletett dolog. Harom evesen mar nem pisiltem bokorban sem, hazaig szenvedem. Nem tudom, miert jar egyutt azzal a kulso el, amit

2020. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

Kepzeld, a csinos no fingik, kakal, neha budoset, attol fugg mit eszik.

Havonta verzik.

Ugyanugy termelodik takony meg fika az orraban es fulzsir a fuleben.

Sokkolo mi?

2020. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem is hallottam/éreztem csinos nő fingását,pedig pont erre vágyom.Olyan izgató lehet.Komolyan.Egyébként arra sem számítasz,hogy a barátnőivel együtt röhögnek a farokméreteden,mégis megteszik.Szóval ne aggódj a női pukik miatt,vannak ennél lehangolóbb dolgok is,ez egy ilyen világ.
2020. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

A szép nök sose fingnak. ez genetikai adotság

A csunyak is csak hetente max a férfiak meg a kövérek fingnak legtöbet mert a nagy hasba sok gáz van de a köver nök passz.

2020. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%
Megint 12-es vok: nyugodtan légy még naiv mint egy kisgyerek(az ilyen sose nő fel, úgy tűnik), aki azt hiszi, h a csinos nő nm fingik, nem kakkantgat, nem huggyantgat, nem vérzik havonta, nem zsíros a füle(mert attól h mossa még az),és nincs egy adag fikulínó az orrába, mert szép. Gázs felfogás.... Fuuuuhhhhhh....
2020. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!