Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új őrület, hogy 1-1...

Mi ez az új őrület, hogy 1-1 gyereknek több tízmilliókat összegyűjtenek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, teljes gyógyulást kivánok mindegyiknek. Csak közben több ezer más ember meg éhenhal, megfagy. Gyerekek, öregek. Így 1-2 gyerek TALÁN meggyógyulul. Ha meg szétosztanák a pénzt, akkor pár száz BIZTOS, hogy jóllakna, lenne gyógyszere, stb. Csak én gondolom így?

2019. nov. 17. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%
Filozófálhatsz a feltett kérdésen és szőhetsz különféle összeesküvés-elméleteket is vég nélkül, de nekem akkor is az a véleményem erről a jelenségről, hogy aki erre tud áldozni, az meg is érdemli, - áldozzon! Engem inkább az fog meg, hogy mennyi hasznos dologra nem képesek ugyanezek az emberek "rámozdulni" ill. az, hogy adakozhatnak vég nélkül, (az Egyenlítő mentén körbeér a "jogosultak" sora,) ergo, egy végtelen történetbe keverték magukat ezáltal... Idővel jönnek a belső kérdések, hogy x-nek, ipszilonnak is adtam és most itt van z, aki semmivel sem kevesebb, mint azok, akinek, ezt megelőzően adtam, de ha ennek is kigazdálkodom az adományt, akkor biztos, hogy előkerül a1! Egészségetekre! Adakozzatok - akkor is, amikor már csak egy juharlevél lesz a fanszőrzetetek előtt!
2019. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!