Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más ember halálát kívántam,...

Más ember halálát kívántam, mert féltékeny vagyok. Nem vagyok normális, de mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy barátja (lány), elég sokat beszél róla, folyamatosan emlékeztet rá, pedig mindig rászólok, hogy hagyja abba. Ma betelt a pohár és azt írtam neki, hogy kívánom, hogy elhagyjon az a lány vagy haljon meg, nekem mindegy.

Végig gondolva a halál szót nem akartam írni, de haragomban nem tudtam gondolkodni.

A barátom mondta, hogy ezek után nem tudja, mikor fog keresni. Már mindent próbáltam, hogy leküzdjem a féltékenységem. Mit tanácsoltok erre? Szerintem már az őrület határán vagyok.



2019. júl. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt alapvetően mind a ketten hibáztatok.

Ő azért, mert nem tartotta tiszteletben a kérésedet, mikor arra kérted, hogy fejezze be a lányról való dicsekvést.

Te pedig azért, mert nem tudsz uralkodni magadon és előbb járt a szád, mint hogy gondolkodtál volna.


Büszke vagy magadra, amit eddig elértél az életben? Szereted magad? Hibáidat felismered és változtatsz rajta? A kisebbrendűségi komplexus is leküzdhető. Keress mindenre rá a neten.

2019. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Csak a buta emberek féltékenyek.
2019. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megírod, hogy átléptél egy határt és sajnálod.


Egyik ismerősöm egyszer dühében azt kívánta, meghaljon egy ismerőse, aki keresztbe tett neki. És az ismerőse rákos lett és pár évvel rá meghalt. Nem azért lett beteg és halt meg, mert ezt kívánta az ismerősöm, de az ismerősöm nagyon összeomlott, mert, hogy ezt mondta, erre meghalt.


Egy másik ismerősöm egyik közeli rokona autóbalesetet szenvedett. A hibás a másik sofőr volt. Az ismerősöm sírva kiabálta, hogy reméli nem éli túl a másik sofőr - és tényleg nem élte túl. Nagyon mély nyomot hagyott ez az ismerősömben.


Szóval, ezzel vigyázni kell; nem azért, mert most meg fog halni az, akinek ezt kívántad; hanem, ha történik vele valami, magadat fogod okolni.

2019. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek!
2019. júl. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!