Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerosod aki nem...

Van olyan ismerosod aki nem erzi, hogy sok belole?

Figyelt kérdés
Nekem van egy haverom aki ilyen. A baratnojevel sajat hazunkba kerettek maguk alberlet gyanant, (1 portan 2 haz) es konkretan rajtunk eloskodnek azota, mikozben az elet feltetelri (aram, viz, gaz, konyha, furdo,) mind a 2 hazban adottak kulon-kulon. Erre ok mindent nallunk csinalnak mondvan, hogy jo igy. Egyszeruen nem erzik, hogy sok beloluk. Energia vampirok.. talan ez a jo fogalom rajuk.
2019. nov. 18. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy kávézóban dolgoztam 3 évet na abból egy 4 hónap rohadt idegesítő volt. Van egy barátnőm aki sajnos szakított a párjával akkoriban. Mivel otthonról dolgozott így igazi beteges társfüggőként nem is bírta a magányt. Mivel én közel voltam ezért elkezdett oda járni minden hétköznap mikor én voltam a pultban. Mindig ott volt kb 2 órát elszívta minden élet energiámat aztán ment haza. Viszont egészen estig írogatott nekem minden platformon is. 2 hét után konkrétan minden haverom azt hitte, hogy együtt vagyunk.
2019. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Ha ti ezt hagyjátok, akkor ez nektek is jó szerintem!

Én már a második alkalomnál szóvá tettem volna.

2019. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nema gyereknek az anyja sem erti a szavat.

Ha ti ezt hagyjatok, es csak puffogtok magatokban, akkor meg szep, hogy kihasznalnak.

En mar reg kivagtam volna oket a francba.

2019. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Csak volt!
2019. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van/volt. Adtam neki egy könyvet, amiben magára ismerhetett. Elment egy időre egy másik részlegbe. Nemrég találkoztam vele, és semmit sem változott.
2019. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!