Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj lesz belôle hogy soha nem...

Baj lesz belôle hogy soha nem éltem semmiféle tàrsasàgi életet?

Figyelt kérdés
Szóval az àtlag ember szerint én soha nem éltem. Se fesztivàl, se bulik, se nyaralàs. Ennyi zàrkózott vagyok sajnos. Se baràtnô. Baj lesz ebbôl? Lehet majd 40 évesen ràm tör a kapuzàràsi pànik?? Mert màr néha most is eszembe jut lehet élni kellett volna. Életem legjobb idôszaka odalett? És hogyan lehetnék nem zàrkózott hanem normàlis? Lehetséges? 27F

2019. szept. 6. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Mivel toltotted az elmult mondjuk 7 évet? Jó volt az úgy neked? Ha a valasz igen akkor ne valtoztass semmit
2019. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el most, sosincs késő, nem jó el nyomni azt az érzést, ez csak le merít még jobban, tapasztalat alapján mondom, igaz én még 21 vagyok, eddig úgy mond ki maradtam mindenből bár azt hiszem kis szerencsével anno voltam vagy 2 db bulin ha az annak mondható,hülyeségnek fog hangzani de most kezdtem el tanulmányozni ezeket a dolgokat,vagy is nőkről olvasni, mi a jó nekik? Stb.. kicsit fel készítem magamat szellemileg, testileg is el kezdtem saját súlyommal edzeni aztán irány egyedül az éjszaka, majd találok ott társaságot, szerintem ne hagyd ki, próbáld ki, ha nem próbálod ki nem fogod megtudni milyen is valójában?

Esetleg ha szeretnél társulni írhatsz nyugodtan, majd alakulnak a dolgok.

2019. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!