Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is feltekenyek lennetek...

Ti is feltekenyek lennetek mint en, v. nem csinalnatok belole problemat?

Figyelt kérdés
Muszlim feleseg vagyok, nagyon jol megertjuk es imadjuk egymast. Semmi vita nincs koztunk, mindenben egymas boldogsagat akar4juk. Csak engem par honapja nagyon zavar, h. paromat egyik noi ismerose minden nap hivja telefonon es meg hetvegen is, es tobb sms t is kuld paromnak. Ez nekem nagyon rosszul esik. Azt mondja a parom csak barat. Mondja velem el, csak en kellek neki, a masik no csak egy ismerose.

2014. szept. 28. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ennek mi köze a valláshoz? a nő nyilván nyomul rá, de azt innen nehéz megtippelni, hogy ezt a férjed hogyan kezeli.
2014. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű az is, hogy a férj hogyan kezeli, hiszen fogadja a hívásait, vagy talán ő is hívja a "barátnőjét", olvassa az SMS-eket, stb. Ezt nem is fogja abbafejezni, hiszen nem is európai szellemben gondolkodik. Vagy elfogadod a másod, sokadrangú szerepet, vagy vége!!! ...oszt barátnőzhet úgy, ahogy akar!
2014. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nálatok engedélyezett a többnejűség, tehát nem lehet kifogásod ellene, nem?
2014. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!