Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek vannak hasonló...

Valakinek vannak hasonló érzései az élettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igazából úgy érzem nem is élek igazán, csak a taposó malomban vagyok, minden nap csak a "túlélésről" szó hogy átvészeljem az adott napot. Nem motivál semmi, csak szenvedek. Szeretnék tartalmasan élni, szenvedélyből. Vagy valami hasonló. De nem igazán találtam még meg azt a dolgot, ami igazán ki tudná tölteni az életemben tátongó űrt. Vannak elképzeléseim, de mindenhez pénz kéne, sok pénz, és ezek a forrósaim eléggé limitáltak sajnos. Valaki hasonlóan van ezekkel? Esetleg olyan aki ki tudott valahogy lábalni ebből?
2019. nov. 18. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam.nekem társaság kéne akikkel eljárok erre arra de az se nagyon van.
2019. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Son4of7God ***** válasza:

Egy kib4szott luzer vagyok. Napról napra ugyan az töténik. Gépezek, eszek, ülök és nézek ki az ablakon a halált vágyva. A legjobb része a napomnak az éjszaka amikor álmodok, mert ott élek. Az álmaimban szabad vagyok és szeretek, harcolok, ölök, repülök. Nem mondom hogy egy csónakban evezünk mert én már rég eldobtam az evezőt.

19f

2019. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Amerikai szépség c. film kezdő jelenete jutott az eszembe-Kiverem a farkam, ez a nap fénypontja.
2019. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@14:08


Basszus pont ez már bennem is megfogalmazódott. Mintha csak én mondanám amit Lester. :D

2019. nov. 18. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

"Vannak elképzeléseim, de mindenhez pénz kéne, sok pénz, és ezek a forrósaim eléggé limitáltak sajnos."

Eddig a pontig hasonlóak vagyunk.

Elvégeztem 1-2 képzést, de teljesen fölösleges, mert nem tudom kihasználni őket. Terv van, hogy valami be fog nemsokára indulni, de tök képlékeny. Egyéni próbálkozásaim vannak, de aki nem erre teremtett, annak a 0 és 5%-os az esélye az önálló elinduláshoz.

Talán még nagyobb akarat kell az élethez.

2019. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!