Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezeket fel, ki jár ide csak...

Kezeket fel, ki jár ide csak azért hogy leeressze a feszültséget?

Figyelt kérdés

És úgy jól odamondogasson névtelenül idegeneknek?

(Ma valahogy rengeteg olyan választ láttam ami szinte minősíthetetlen hangnemű és bunkó volt, szóval elgondolkodtam...)


2019. nov. 18. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én általában kikapcsolódni járok ide. Egy időben felhúztam magam dolgokon. Manapság már inkább csak elszomorít, hogy minden nap ugyanannak a pár kamu kérdezőnek a kérdéseit látom másképp tálalva vagy oylan kérdéseket amik Google első találatok.
2019. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
En néha szeretek beszólogatni, mondjuk normális kérdéseknél annyira nem, de ahol eleve a kérdés is olyan ott igen. De nem tudom őket vissza olvasni, mert törlik a válaszom:')
2019. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szederrelkezdodo felhasznalo tuti, ma csak 2 privatot kaptam a gyokertol:)
2019. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Én segíteni szeretek az embereknek.

Beugatni meg a tapló válaszolóknak szoktam, meg a saját kérdéseimnél a bunkóknak.

Hihetetlen, mennyi tuskó gyökér van itt.

Poén lenne, ha a gyk egyik napról a másikra kiírná valahogy mindnek a telefonszámát, arcképét visszamenőleg a válaszokhoz.

Fix, hogy párat megkeresnék személyesen.

2019. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem feszültséget levezetni járok ide, hanem a gondolataimat akarom elterelni másról. Sokkal jobb másoknak tanácsot, bátorítást írni, mint a magam problémájával foglalkozni, ráadásul nekem is könnyebb lesz, ha pozitív dolgokat írok.
2019. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Mit vársz ettől az oldaltól? Ez egy online diliház
2019. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én nem lelem abban örömömet, hogy oltogassak másokat. A feszültség levezetése igaz, de más szempontból. Általában kiírom ide ami épp foglalkoztat vagy bánt. Nehezen nyílok meg és beszélek az érzéseimről, itt viszont az oldal anonimitása biztonságot ad. Szeretem, amikor jönnek hasznos vagy biztató válaszok, sokszor ezek is erőt adnak, vagy új megvilágításba helyezik a dolgokat. A trollokat pedig elintézem egy piros kézzel, vagy jelentem.

Nekem egyfajta "terápiát" jelent az oldal, hiszen itt kiadhatom magamból a gondolataimat, és visszajelzést is kapok rájuk, anélkül, hogy bárki ismerne.

2019. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Én igen! :D
2019. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont hogy ettől az oldaltól kapok egyre több feszültséget. Kamukérdések és-válaszok özöne amiket SENKI nem töröl (a trágárságszűrő is jobban működik mint a moderátorok), különösen a Politikában "ha nem velünk vagy akkor ellenünk" gondolkodás, beskatulyázás, bizarr privát üzenetek a Szexualitásból... Szívesen levezetném a feszültséget de úgyis az lenne a vége hogy előbb-utóbb le lennék tiltva, 9 év után. (Pont most patkányoztam el egy egyértelműen kamu kérdezőt, szóval Pandora szelencéje úgy tűnik már kinyílt)
2019. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!