Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki prostizással vezeti...

Ha valaki prostizással vezeti le a feszültséget, az miért rosszabb mint ha valaki dohányzással vezetné le?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 09:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Mind a kettő ugyanolyan rossz. Függ tőlük, egy rakás pénzbe kerülnek és előbb-utóbb összeszedsz valami nyavalyát általuk.
2019. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%
A prosti drágább
2019. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet a kettőt összehasonlítani.

A cigarettával leginkább a testedet károsítod,és nem csak stresszlevezetésre, hiszen ha rászokltál, szivod ha ideges vagy, ha nem, mert nikotin függő leszel.


A prostizás pedig erkölcsileg és moralisan megkérdőjelezhető. Ha kapcsolatban vagy, akkor nagyon gáz, ha ezzel "vezeted le" a stresszt. Ha egyedül vagy, akkor nekem mindegy, de elég gusztustalannak tartom mindenféleképpen.


En inkabb lennék egy gyárkéménnyel, mint egy olyannal aki fűvel-fával szexel ész nélkül, kitudja milyen kórokat szed össze.

2019. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

"A cigarettával leginkább a testedet károsítod"


Meg a mások testét is.

2019. okt. 14. 09:55
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
A dohányzással nem használod ki a másik testet, intimitasat, egy nőnek nem olyan odaadni valakinek a testet, mint egy férfinak meghuzni valakit.
2019. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem használod ki a testét, csak tönkreteszed a tüdejét.
2019. okt. 14. 10:38
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges volt kiírni ezt a kérdést, mert mi úgyis hiába írunk bármit, te attól úgyis ugyanígy fogsz járni tovább ku''ázni, mint eddig.

Én is meggondolnám jól, hogy kell-e ilyen pasi, akinek ez a hobbija úgymond. És szerintem prostihoz járni gáz, egy jó pasinak nincs szüksége, hogy fizessen a pi''áért, kap ingyen. Én ùgy gondolom, hogy ez annak való, aki nincs elég tökös, hogy nőt fogjon. Inkább elmegy, fizet valaki testéért. Számomra undorító az ilyen "nő" is, maga a szitu is, meg a pasi is, úgy kb. az egésztől hánynék. Egy értéktelen nőt me''g pénzért egy igénytelen pasi, és mondjuk, hogy drága stb. de, ha azt nézem inkább olcsó, vagyis olcsón adja fel sok nő a női büszkeségét és a testét.

Persze ez az én véleményem, ez megy már ősidők óta, szerintem prosti mindig lesz, ahogy vevő is rá.

2019. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7: Még mindig jobb mintha dohányoznék. Dohányozni soha nem fogok. Vannak elveim.
2019. okt. 14. 10:56
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

"Vannak elveim." :D mint Torrentenek

Nem cigizel, csak nőket használsz ki pénzért, alazod meg az önbecsülésüket a fillerjeiddel... En férfi vagyok, de eltudom képzelni milyen megalazo lehet ez egy lánynak, megha csak utólagis erzi meg a hatását, pénzért kvázi meg eszik, m

2019. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Majd elkapod vmi nemi fertozest es nehezen fogod kezelni, ilyen is van
2019. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!