Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van szexuális töltete az...

Van szexuális töltete az aktmodellkedésnek? Ha képzőművészetis diákok (ellenkező neműek) csinálják egymás segítésére?

Figyelt kérdés

Van ennek szexuális töltete? Képzőművészeti egyetem ahol tantárgy az anatómia és annak ábrázolása (festmény vagy grafika), mely gyakorlására kb két út van.

- vagy keresnek a diákok egy modellt és összedobják rá a pénzt (óránként 5000-ért már van ember)

- vagy nem szánnak rá semmit és kisegítik egymást. én lerajzollak téged te engem és kvittek vagyunk


És akkor ott állok pucéran X évfolyamtárs lány előtt, majd később ő áll ott pucéran előttem.

Van ennek erotikus töltete? Mert túlvagyok rajta és életemben nem éreztem magam ennél kellemetlenebbül. Annyi erotika volt benne mintha fogorvoshoz mentem volna.

Vagy velem lenne a baj?


2019. nov. 19. 14:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Elég merev embernek tűnsz. Azt gondoltam, a művészek lazábbak. (Érdekes, én természettudománnyal foglalkozom, abszolút reál szak, mégis lazább vagyok nálad.)


Azért gondoltam, hogy beszélgettek róla, mert talán neki is szokatlan volt a helyzet, ő is esetleg zavarban volt vagy mit tudom én. Szóval utólag esetleg ki lehetett volna beszélni a helyzet szokatlan voltát.

De mondjuk én ilyen kibeszélős-lelkizős ember vagyok (középkorú férfi létemre), megértem, hogy nem mindenki ilyen.

2019. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

" mert talán neki is szokatlan volt a helyzet, ő is esetleg zavarban volt“



Na az tuti. Még nálam is jobban. De hát és? Ő ment bele, meg aztán ő is látott engem , hát én is láttam őt (na nem mintha érdekelne különösebben) mit érdekel engem zavarban volt-e.

Megkapta amit akart (ingyen modell) és én is, kvittek vagyunk, ő északnak én délnek. Kb ennyi.

2019. nov. 19. 21:23
 23/23 anonim ***** válasza:
Most akkor "x évfolyamtárs lány" előtt álltál modellt, vagy kettesben voltatok?
2019. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!