Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ugye nagyképűsködésnek számít?

Ez ugye nagyképűsködésnek számít?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm (nő) soha nem posztol semmit, évi egyszeri profilképen kívül. Sztoriba sem. Tudom, mert mindig végignézem őket. Most sztoriba kitett egy képet egy autóról, amit nyilván ajándékba kapott, drága autó és az van odaírva "nincsmégegyilyenférfi". Szerintem ez undorító nagyképűsködés. Egyik haverom szerint nem. Na most kinek van igaza? Szerintem ez gáz!
2019. nov. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek veled.
2019. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
ha meg a szarját/reggelijét is posztolná, akkor meg az lenne a bajod...
2019. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Bűzlik a kérdésed az irigységtől. A story meg a poszt pont arra való, hogy megosszuk másokkal azt, aminek örülünk, legyen az bármi (nyilván amíg nem sértő másokra nézve, de a pukkadozó irigység nem egyenlő ezzel). Na az illető hölgy is pont ezt tette.
2019. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem az.Férfiként mondom,humornak is fel lehet fogni.Nem kell irigykedni,attól neked még nem lesz.
2019. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyél mar ilyen rosszmaju
2019. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!