Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hagyja abba?

Miért nem hagyja abba?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm egy bizonyos témáról állandóan képeket, zenéket, videókat küld messengeren, pedig én egyáltalán nem szoktam erről írni neki. Sőt, egész nap rá se szoktam írni általában. Ha küld valamit, akkor általában nyomok rá valami ilyen messengeres reakciót, aztán ennyi. De már kb. fél éve ez megy. Elküld egy zenét, nyomok rá egy reakciót, két perc múlva jön az értesítés, hogy hivatkozást küldött, és már eléggé idegesítő tud lenni. De miért nem hagyja abba? Szerintem eléggé lehet látni ennyiből, hogy annyira nem érdekel.
2019. nov. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha adsz rá reakciót, honnan a *&@˛#-ből tudjam, hogy nem érdekel??

a) Soha többé életedben meg sem nézed azt a beszélgetést, sőt, kitörlöd

b) Megszereted azokat a zenéket, meg a többi izét

c) (És én ezt ajánlom: )Megkérdezet Tőle, hogy miért küldi vagy megírod neki, hogy ne küldje.

2019. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De pont az a lényeg, hogy amilyen reakciót adok rá, az kb. egyenlő azza mintha leírnám hogy "lesz*rom"
2019. nov. 20. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Te csak azt hiszed hogy egyenerteku...


Egyebkent meg mindig ott van a tiltas lehetosege. Letiltod es tobbet nem kuld semmit. Ennek mi az akadalya?

2019. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha le💩nád, az a fószer ott porosoda a névjegyzéked alján.
2019. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem tilthatom le, mivel az ismerősöm, akivel kb. hetente találkozok.
2019. nov. 20. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
De mar miert ne tilthatnad le? Kotelezo talan a facebook-ismeretseg...? Vagy felsz, hogy megmondja anyukadnak hogy letiltottad?
2019. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán azért küld ilyeneket, mert ezek érdeklik őt, és erről szeretne beszélgetni, csak nincs kivel ezért elküldi neked.

Ilyen haverom nekem is van, gyakran küld StarWars-os dolgokat, ha filmekről, játékokról beszélünk gyakran rátereli a témát.

2019. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!