Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is észrevette már, hogy a...

Más is észrevette már, hogy a Monty Phytont övezi egy olyan tévhit, hogy a művelt emberek ezen nevetnek?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy kulturális, társadalmi, történelmi ismeretekre játszanak rá. Csak nem találom viccesnek. Ha valakinek ezt elmondom, tapasztalatom szerint lesajnál, hogy biztos nem értettem meg az utalásokat. Én viszont ezt nem értem: szerintem azért olyan hihetetlenül nagy műveltség nem kell hozzá. Jó, azt aláírom, hogy aki egy gettóiskolában tanul, tanárt ver és Való Világot néz, nem fogja érteni. De azért szerintem egy teljesen normális, kulturált nagyközönségnek való humort alkalmaznak. ez rendben is van, csak azzal szembesülök, hogy sokan úgy néznek erre, mint a tudás egy mérőfokára,hogy ezt viccesnek KELL találni. ha nem találod viccesnek, bizonyára nem érted. Na de mi van, ha értem, és ENNEK ELLENÉRE sem találom viccesnek? Miért lennél ettől buta?

2019. nov. 21. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Még sosem vettem észre ezt a "tévhitet", pedig évtizedek óta rajongok a Monty Phyton-ért.

Csak annyit veszek észre, hogy vannak akik nem értik, ill. nem értékelik ezt a stílust.

Ez legyen az ő problémájuk, de ettől még nem kellene a másikat fikázni. :(

2019. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak attól függ, hogy mit szokott meg az ember, kinek mi a vicces. Én gyerekként apámmal néztem a MP Flying Circust, azóta is imádom. Viszont el lettem rontva, mert azóta csak az abszurd humort szeretem, a standupot meg random vígjátékokat egyaltalan nem találom viccesnek.

Amúgy pont az agyonrajongott Brian élete a leggyengébb filmjük. Bezzeg egy jó Sivatagi Scott vagy Attila a Hun Show mennyivel jobb :D

2019. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Pár választ nem értek.

Hülyeség, hogy hátrányból indul nálad, aki szereti az MP-t. Ez ugyanolyan előítélet, a ló másik oldala.

Nem értem, mi akadémiai székfoglaló egy vagy két bekezdésen, de ezt már máskor is észrevettem ezen az oldalon, hogy egy bekezdést többen túl hosszúnak minősítenek.

Nem fikáztam senkit, nem tudom, miért érzi úgy az egyik válaszoló.


Úgy látszik, akkor csak én tapasztaltam ezt. Ez is egy válasz.

2019. nov. 22. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!