Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan ez a fenenagy önbizalom...

Honnan ez a fenenagy önbizalom sok kövér nőnek? Miért nincsenek tisztában önmagukkal? Más is észrevette ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk hogy nem általánosítok, tudom hogy éppen az önbizalomhiányosak vannak többségben!

Nem vitakeltés a célom, nem nézem le a túlsúlyos embereket és nem azt mondom hogy ők ne szeressék magukat!

Észrevettem, hogy vannak olyan erősen túlsúlyos lányok, nők, (nem a csinos molett hanem a tényleg egészségtelenül elhízott) akik elvannak szállva maguktól.

Vannak akik műkörömmel, vastag sminkkel, márkás ruhákban villognak és szépségkirálynőnek hiszik magukat, illetve vannak akik abszolút elhanyagolják a külsejüket, felvesznek 2 számmal kisebb passzos ruhákat és szintén ellenállhatatlannak érzik magukat.

Elkezdtem egy használt ruházati boltban dolgozni, sokféle ember megfordul nálunk. Ugyebár a ruha ami nem lett jó, le kell hogy adják és néha ledöbbenek hogy egyáltalán hogy jutott eszébe hogy belebírja passzírozni magát az M-es ruhába, vagy hogy jól állna az alakjára. Meg hogy átlátszó, rövid pólókban flangálnak.

Tényleg nem sértegetni akarok senkit, jó ha az ember elfogadja önmagát. Azért merült fel bennem a kérdés, mert sokat híztam az utóbbi 2 évben, rosszul is érzem magam, mindig bő ruhákat viselek de ígyis ocsmánynak tartom a túlsúlyom. Akik pedig 2-3x nagyobbak nálam, hatalmas önbizalommal veszik fel a passzos miniruhát és nem látják hogy nagyon előnytelen számukra.


2019. júl. 26. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Tehát az is baj, ha igénytelen, és az is, ha van saját ízlése?

Miért kellene úgy öltözniük, ahogy neked tetszik?

Egy kövér nő miért nem tarthatja magát értékesnek?

Harminc fok van árnyékban. Most csak azért zsákot kellene húzniuk, mert van, aki szerint a kimondottan nyári cuccok csak a csinos nők privilégiuma?

2019. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Igen, én is észrevettem.

Esküszöm,ezek a hülye idézetek tartják bennük az a fene nagy önbizalmat.


Kutyák játszanak csontokkal

És a társai...

2019. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es neked gondjaid vannak az szövegértéssel...

Olvasd újra hátha felfogod mit írtam ;)

2019. júl. 26. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Amikor valaki beleakarja magát passzírozni egy 2 számmal kisebb ruhába, azoknak nem önbizalmuk van, hanem téves testképük. Szerintem semmi baj avval, ha valaki túlsúlyosan is vágyik a csinos ruhákra, és próbál igényes lenni. De túlsúly ide vagy oda, nagyon sok embernek téves testképük van.


A túlsúlyosoknál is van az a réteg, amelyik próbál csinosan öltözködni, de tudja is, hogy mi áll neki jól, és nem a kisebb ruhákba próbálja belepasszírozni magát. Meg aztán van az, akit te mondasz, aki mindent felhúz, mert baj van a testképével, és nem tudja elfogadni, hogy bizony az M-es ruha az nem az ő mérete, és nagyobbat kéne vennie.

2019. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lehetne önbizalmuk? Ember, a te pici agyacskádat a média befolyásolja. Willendorfi Vénusz mond neked valamit? Nem? Az már baj.

Amúgy mi közöd hozzá? Neked talán nem nagy az arcod? Hiszen nálad van a tuti, ugye, mert majd pont te mondod meg, kinek hogyan kéne viselkedni/öltöznie stb.

2019. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Addig jó, amíg öltözni akarnak és nem vetkőzni; én a strandon vagyok rosszul, amikor látom azt a sok csúnyán elhízott matrónát, akiknek láthatóan fogalmuk sincs róla, hogy néznek ki valójában..

Willendorfi vénuszokból el vagyunk látva, az biztos :)

2019. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

6


Az a probléma, hogy ti mindig csak magatokból indultok ki. Nekem pl nagyon tetszenek a testes, duci, kövér nők. Én szívesen nézem őket a strandon is, csak miattatok már nem mernek kimenni, mert a sok celőkefan mit szól hozzá. Engem pl nem zavar, hogy titeket a fiúgyermektesű nők hoznak lázba, de azért azt ne higgyétek, hogy mindenki látens homoszexuális.

2019. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
7: Tehát akit taszítanak az igénytelen, rengő hájú matrónák, az látens homoszexuális. Ezt jó tudni :)
2019. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Emberek...itt nem arról van szó, hogy miért van önbizalma egy kövér embernek,hogy képzeli,hogy elfogadja és szereti magát,hanem arról,hogy egy túlsúlyos ember olyan ruhákat vesz fel,ami egy kicsit sem passzol rá és nem is áll jól neki.

Tudom, hogy most megy ez a nagy fogadjuk el a túlsúlyos embereket stb.de azért vicsorogni nem kéne Akik bántják a kérdezőt,azok olvassák el még párszor a kérdést és akkor írjanak,ha felfogták.

Normális ember nem vesz fel olyan méretű ruhát,ami marhára nem rá való.Most őszintén...hogy néz ki egy XL-es ruhákat hordó ember egy M-es nadrágban(ha egyáltalán rámegy)?

Meg szintén M-es miniruha amiből konkrétan kifolyik.Nem lehet túl kényelmes a viselőnek és a járókelőknek sem.

2019. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ehhez nagyban hozzajárulnak a társkeresők. A sok kiéhezett pasi tudja, hogy a vékonyka lányokat ezren udvarolják körül, ezért mikor elérnek arra a pontra, hogy már nem bírják tovább elkezdenek udvarolni azoknak a hölgyeknek, akik a közvélemény/átlagvélemény szerint nem tartoznak a top kategóriába.


Valószínűleg teljesen önbizalomhiányosan regisztálnak fel ezekre az oldalakra/alkalmazásokra, aztán amikor jönnek azok a bizonyos levelek az uraktól kapnak egy hatalmas nagy önbizalomboostot. Merthat, ha tegnap több mint 10 pasi irta, hogy bejövök neki akkor tuti szép, vonzó, kívánatos vagyok.


Ez az önbizalombomba ad rá nekik okot arra, hogy felvegyenek olyan ruhákat amiket előtte nem mertek. Mert ha szép vagyok akkor mutassak minnél többet magamból.


És egy szavamat se gondoljátok bántó jellegűnek. Jómagam is inkább a husisabb lányokat szeretem.

2019. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!