Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is gondolkozott ezen?...

Más is gondolkozott ezen? Miért különbözök ennyire édesapámtól?

Figyelt kérdés

Ahogy hallottam őt csak úgy körbe rajongták a lányok, nők, még mások is sokat mesélték... ő maga mesélte pl hogy rengetegszer volt hogy elment buliba, és a lányok mentek fel kérni őt táncolni. Meg ilyen abszurd dolgok amiken csak néztem hogy mi a fasz. Régen engem is mondhatni kerestek, de sajnos rengeteget bántottak kiskoromban mások, meg sokkal érzékenyebb is voltam mint a többiek, és miután kiszabadultam ebből a rossz légkörből teljesen megváltoztam. Mintha elvettek volna valamit, belőlem egy fontos dolgot. Azóta valahogy nem igazán jövök be egy lánynak se. Azon gondolkoztam talán önbizalomhiány miatt lenne ez?


Pedig próbáltam magabiztosnak is látszani, meg sok másnak is, de valahogy nem működött semmi se. Alapból egyébként introvertált vissza húzódó, csendes típus vagyok, és ezért is próbáltam másnak látszani, de szerintem megérzik mások ha csak szerepet játszok.


Ha tapasztaltatok hasonlót ti is akkor nyugodtan írjátok le. Nem tudom hogy jutott ez most eszembe azt hiszem csak unalomból írtam ki.



2019. nov. 24. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyam csinos lany volt fiatalon, a faluban eleg sok embernek tetszett. Jart bulizni is, de tanult. Eleg meghunyaszkodo szemelyiseg, de mindig kerestek a ferfiak.

Apam 14 eves koratol aktivan csajozott, mindig rossz gyerek volt, sokat verekedett, sok baratja volt, minden hulyesegben reszt vett, bulizott, kozkedvelt volt o is.

Na hat en egyaltalan nem tudok beilleszkedni szinte sehova, a tarsasagnak nemhogy a kozepe, de meg a szele sem vagyok, alig vannak barataim, tetszeni nem tetszek senkinek, nincs jo alakom, 20 centivel alacsonyabb vagyok apamnal es anyamnal is.

Szoval igen, nem jott ez ossze, de annyira nem banom. Jo vagyok en igy is.:DD

2019. nov. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Természetes kiválasztódás. Az életképtelen nem szaporodik
2019. nov. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetes kiválasztódás, az. Barom. xD
2019. dec. 8. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!