Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha minden tökéletes, de...

Ha minden tökéletes, de szerelem nincs megéri-e feladni érte mindent?

Figyelt kérdés

Jó munka, jó fizu, jó közeg én imádom a hazámat is.

Családommal ritkán beszélek, de tartom velük a kapcsolatot.

Viszont hajt a kíváncsiság milyen lehet nyugaton.

Valaki kűzd értem, megismertem őt és az ő célja kiköltözni, kint van a fél családja így nem meglepő...

Mindketten elég fiatalok vagyunk...

Mondjuk szerelmesnek nem mondanám magam, csak belopta magát a szívembe eléggé kedvelem a személyiségét, ti mégis mit tennétek?


2019. nov. 24. 05:07
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mivel nem vagyunk egyformák, teljesen mindegy, hogy ki mit fog válaszolni. Valaki menne, más meg nem. Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz.
2019. nov. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont mégsem tökéletes minden, csak szeretnéd annak gondolni.

De kérdezzük meg úgy: érdemes mindent feladni egy barátért, akit gyakorlatilag folyamatosan átversz azzal, hogy azt hiszi, szerelmes vagy belé?

2019. nov. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert ha egyedül van az ember semmi nem lehet pont jó?

Nem hiszi, hogy szerelmes vagyok ezt sem írtam.


o.o

2019. nov. 24. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akik külföldre írogatnak lányoknak, hogy mennyire szerelmesek beléjük azok ipari szinten csinálják ezt, kb. 50 lánnyal egyszerre
2019. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!