Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek tökéletes/kiegyensúlyozott élete lehetne, ha változtatni tudna a magasságán?

Figyelt kérdés
Én ez a fajta ember vagyok. 170 centivel büntetett meg az élet, fogalmam sincs miért nem nőttem még vagy 4-6 centit. Már azzal is pokolian elégedett lennék. Így viszont mindig kisebbségi érzésem van. Állandóan azt bámulom ki milyen magas, próbálok cipővel kompenzálni, de az sem ér semmit. Állandóan elfojtott érzéseim vannak és gombócok mennek le a torkomon, amikor azt látom, hogy a fiatal tini lányok is legalább akkorák, mint én. Gyűlölök az utcán sétálni, mert mindig ezek kavarognak a fejemben és amikor emberek között vagyok, akkor is inkább csőlátásban nézek előre és próbálom leplezni a bánatomat. Ráadásul ez olyan, amin nem tudok változtatni. A csajok legalább meg tudják műteni a mellüket, ha amiatt komplexusaik vannak, de nekem még ilyen praktikára sincs lehetőségem. Természetesen még sosem volt barátnőm. Könnyű azt mondani, hogy fogadjam el magamat, de egyszerűen rosszul érzem magamat a saját bőrömben. Ha már egy 175-177 lennék már akkor is totálisan már embernek érezném magamat. Rengeteg lehetőség nyílna meg előttem és sokkal kiegyensúlyozottabb lennék. A fájdalmamat is jól érzékelteti, hogy múltkor egy ásványvizet akartam levenni egy kicsit magasabb polcról és egy tőlem pár centivel magasabb árufeltöltő diáklány jött nekem segíteni (látta, hogy lábujjhegyen kínlódva nyújtózkodok). Esküszöm a pofámról leszakadt a bőr és alig bírtam visszatartani a sírógörcsöt. ;_;

2016. dec. 10. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%

UH. Teljesen megértelek. Hány éves vagy? Ha még járnál úszni hetente 2x, majd hetente 3x kb fél évig, akkor nagy valószínűséggel megnyúlnál.

Volt egy ismerősöm, aki 18 évesen járt, és kicsit elgörbült a háta, de hirtelen vagy 10 centit nőtt.

2016. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
24 vagyok, szóval már tök felesleges az úszásban reménykednem.
2016. dec. 10. 21:04
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

De még megpróbálhatod. És szedj kalcium tablettákat.

Egyébként Tom Cruise is 170.

2016. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ne legyé emiatt szomorú! Gondolj bele, h rosszabb is lehetne! Vannak olyan betegséggel élő emberek, akik lehet, 150 centit se érik el... Amíg nem olvastam, h még nem volt barátnőd, azt gondoltam, h lány vagy és tanácsolták volna, h hordjál magassarkút... :D de ne örlődj ezen! Aki egyszer szeretni fog, az úgy fog elfogadni téged ahogy vagy! És biztos vannak nálad alacsonyabb nők, de sokakat az se zavar ha 10 centivel alacsonyabb náluk a párjuk! Élvezd az életet, és ne csak erre gondolj! Ha egyszer majd 70 éves leszel, észreveszed, h az egész életed azzal telt el h ezen szomorkodtál!
2016. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Te beteg vagy. És nem a magasságod a legnagyobb hibád, hanem a fejedben vannak óriási problémák.
2016. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
170 az nem olyan kevés, hogy így búsulj! és egyáltalán nem természetes, hogy még nincs barátnőd. Ez vagyok ilyen vagyok - kellek vagy nem? - érzéssel udvarolj, annak aki tetszik.
2016. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem beteg.

Nekem nem kellene alacsony pasi, és a nők is mindig 175cm pasit részesítik előnybe. Ez van, ha tetszik, ha nem. Ja, és nyilván beteg, ha a nők az ajkukat, a mellüket műtik meg, bezzeg ők nem betegek, mi?

Konzultálj egy orvossal, nem hiszem, hogy nincs megoldás.

2016. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én 160 vagyok... én is utálom de sokat nem hiszem hogy növök, max. 2-3 centit. Tök kicsinek érzem magam.
2016. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%
Mi a baj a 170 centivel? Tök jó magasság.
2016. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%
Jaj, hagyjátok már ezt a dumát. Attól, hogy százan nekiálltok szegénynek magyarázni, hogy a 170 tök jó magasság, attól ez még számára nem lesz elfogadható. És hiába ajánlanék pszichológust, ha az is nyomná a sablonszöveget.
2016. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!