Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szerzitek tömegével a...

Hogy szerzitek tömegével a Facebook ismerőseiteket?

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kíváncsi, akiknek 500 felett van ismerősük.

Ennek hány százalékával beszéltetek életetekben fél óránál kevesebbet?



2019. nov. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 70 van, de senkivel nem tartom a kapcsolatot.
2019. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak lájk és ismerőskereső, jelölgetős csoportok, a többség ott szerzi, de nagyon nem beszélgetnek senkivel, nem az a cél, hanem hogy minél több embernek tetszenek a posztok, sokan így mérik a népszerűséget. Nekem 220 ismerősöm van, a legtöbbel személyesen beszélgetek, a többiekkel írásban.
2019. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1500 körül vagyok.

Nyári egyetemek, konferenciák, egyetemi tanítás jól megdobja. Ismerem is az embereket valamennyire (együtt töltöttünk átlag 1-2 hetet egy társaságban). Kb. 500 van akit jobban ismerek ennél.

2019. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez életmódfüggő. Volt egy időszak, amikor én is rengeteg ismerőst szereztem: egyetemista voltam, gólyatábort szerveztem, így minden évben kapcsolatba kerültem az összes elsőévessel, emelett egyéb egyetemi rendezvényeket szerveztem, bulikba jártam, így gyorsan nőtt az ismerőseim száma.


Most kisgyerekem van, az életemet kitölti a munka és az otthoni élet, így mostanában relatív kevés új ismerősre teszek szert.

2019. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közel 800 ismerősöm van. Általános iskola, középiskola, egyetem, munkahelyek, családtagok - szóval régi ismeretségek az alap.

Vannak hobbijaim, közösségeim, közéleti tevékenységeim. Csak az elmúlt 3 hónapban lett vagy 100 új ismerősöm, mindegyikükkel van valamilyen közös "ügyünk". Van, akivel kevesebbet beszélek, de azért mindenkit ismerek valamilyen szinten személyesen is.

2019. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pár éve szereztem 5000 ismerőst. Eleinte én jelölgettem be őket, de mindig letiltott a fész. Úgy 1000 fő felett pedig jöttek maguktól. Egy másik megoldás, ha belépsz jelölgetős csoportokba, de ott számolj azzal, hogy ha nő vagy, akkor kapni fogod a sok idióta üzenetet.

Annak, hogy ismerősöket gyűjtöttem, megvolt az oka, de nem az, ami neked.

2019. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 1000 ismerősöm van.

Iskolàkból,táborokból, munkahelyről stb.

Én inkàbb folyamatosan törölgetem.

Aki kicsit is idegesítő, azt törlöm.

Pl: akik az online marketinges szépségápolàsos idiótasàgot osztogatjàk meg, azokat törlöm.

Mostanàban sokan jelölnek be, kb 200 db vàlaszra vàr. De csak azokat jelölöm vissza akit tényleg ismerek.

2019. nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!