Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők tényleg a zűrös férfiaka...

A nők tényleg a zűrös férfiakat kedvelik jobban, vagy csak én találkoztam eddigi életem során folyton ilyen példákkal?

Figyelt kérdés
Tehát, ha normális ember vagy normális értékrenddel, normális múlttal, szerető családdal, munkahellyel, fizetéssel, és rendben van az életed, kényelmesen haladsz a kis céljaid felé, akkor a kutyának se kellesz. De ha zűrös a családod, szüleid elváltak, szenvedélybetegséggel küzdesz, 8 barátnőd volt már de mindet megcsaltad, egyiktől-másiktól még gyereked is van, de cicaszemekkel szabadkozol hogy mindent megbántál, és csak arra vágysz hogy valaki megváltoztasson, akkor te leszel a nők vágyálma, az istencsászár. Most ez tényleg így van? Ha igen, mi a retek baja van a nőknek a normális férfiakkal?

2019. nov. 24. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Csak te.
2019. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy mi nők szeretjük azt hinni megmenthetjük a férfiakat, sőt kifejezetten élvezni tudjuk a megmentés fázisát. Szerintem sok nőnek volt legalább egy kapcsolata zűrösebb férfival, az a kérdés ki megy bele újra egy ilyenbe. Alapvetően azt gondolom nagyon kevesek képesek valóban megváltozni. Én tanulva egy előző kapcsolatomból biztosan nem mennék bele újra egy hasonlóba.
2019. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak te találkoztál ezzel. A domináns rosszfiú vonzó a nőknek.

Szerinted miért maradnak együtt olyannal aki üti-veri őket?

Mert egy gyenge, túl tisztességes férfi ha tudat alatt is, de undorító egy nőnek.

2019. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én azt se értem, hogy gyilkosoknak, bűnözőknek, maffiavezéreknek hogy lehet szerető feleségük? Ilyenkor milyen dolgok mennek át egy nő fején? Jaj de jó, pátyolgatok egy gyilkost? Olyan érzés, mintha egy oroszlánt simogathatnál bűntelenül, aki mindenkit megöl, de téged nem, és ez egy afféle büszke érzés? Fordított esetben, ha léteznének gyilkos, bűnöző nők (szerencsére ez ritka) szerintem a féri társadalom utálná, félné, senki nem akarná őt feleségnek.
2019. nov. 24. 21:15
 5/23 A kérdező kommentje:
2-es, hát akkor itt az ideje rászoknom a drogokra, leitatnom és megerőszakolnom pár nőt, hogy jó mélyre lezuhanjak a társadalom ranglétráján, és találhassak egy naív nőt aki majd visszahúz arra a szintre, ahol eredetileg is voltam. Ettől a világ egy kicsivel jobb hely lenne.
2019. nov. 24. 21:18
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Igen, sajna így van ez kb. 1990 óta.
2019. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező nem kell lesüllyedni.Az igaz hogy a nők többsége a drogos bűnözőkhöz vonzódok,de nem mind.Vannak akik normális családban nőttek fel,normális szülőkkel,normális értékrenddel.Őket kell megtalálni.
2019. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es, csak kicsit belefáradtam ebbe a keresgélésbe. Meg kissé fájdalmas is. Olyan, mintha szalmaszálat keresnék a tűkazalban. Sokkal egyszerűbb, ha mostantól megerőszakolok mindenkit. Élvezetes is, és még hosszú távú előnye is van, mert lesz mint megbánnom cicaszemekkel, amitől majd a karjaimba omlanak. Mindenki csak jól jár, kivéve akit megerőszakolok, de egy ilyen képmutató világban van bármi értelme, hogy most bűntudatom legyen?
2019. nov. 24. 21:55
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

A nőknek a normális férfi az olyan "uncsi".

Hány nőről hallani, akik sitten lévő börtöntöltelékekkel leveleznek, és férjhez is mennek hozzájuk.

2019. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de. Nem kell rosszfiúnak lenned, elég ha határozott vagy, és úgy finoman oda tudsz szólni a nőknek. Nem kell bunkónak lenni, csak közölni kell vele férfihumorral ha mondjuk nem vagy kíváncsi a mondandójára, vagy nincs kedved anyóssimogatóba menni, stb.
2019. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!