Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért elvárás, hogy a nő...

Miért elvárás, hogy a nő beszéljen többet? Hol vannak az olyan férfiak, fiúk, srácok, akik szeretnek beszélni? Én jobban szeretek hallgatni, mint beszélni . De kb. minden férfi / fiú, akivel életem során találkoztam, ugyanilyen volt.

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D

21f

2015. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elvárás, csak megszokott. Tudom én is f"sni magamból a szót, ha kell, de ha másik ül, mint a kuka, na attól menekülni tudnék.
2015. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Végre egy férfi akit hallgatok,mekkora dumagép vagy,egyelek meg te macsó"

Ezután lekaptam és együtt vagyunk,1 hete volt,szóval nem nem akarok ismerkedni,csak írtam,hogy én pl. ilyen vagyok és nem elvárás,illetve,hogy itt vagyok :D

19/F

2015. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én speciel szeretek beszélni, de azért a lány se legyen kuka. :)

Ha nem tud megszólalni, akkor majd és szóra bírom.

Nálam nem elvárás, hogy a nő beszéljen többet, ez egy olyan dolog, hogy akinek van mondanivalója az mondja.


27/F

2015. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök nektek! :) Én sem ismerkedni akarok, csak eddigi tapasztaltaim alapján érzem úgy, hogy az én körömben ritka " beszédes pasi ".


Nem vagyok egy kuka személyiség, megvannak a magam gondolatai, a magam véleménye, amit egyáltalán nem félek kifejteni, csak egyszerűen nem érzek arra ingert, hogy én a nap nagyrészébe beszédre nyissam a számat. Első " hallásra " sokan vélik úgy, hogy egy zárkózott személyiség vagyok, viszont ez közel sincs így. Egyszerűen csak nem jön az inger, és ezt már sokan szóvá is tették. :)

2015. febr. 23. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is beszédes vagyok..

De az ismerkedésnél jobb, ha a csajt beszéltetjük, többet tudunk meg róla.. Ő kevesebbet tud rólunk, ezáltal nagyobb az érdeklődése ami húzza fel a vonzalmi szintet is.

2015. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os, én ezt egy oda - vissza dolognak látom. A titokzatosság szerintem a pasik számára is lehet impozáns, ezzel szemben a nők számára is antipatikus.


Nekem egyáltalán nem lenne kellemes szituáció, míg én - bizonyos keretek között, természetesen - kitárulkozom a partner előtt, róla nem tudok meg túl sok mindent ... :\ :)

2015. febr. 23. 22:35
 8/9 23Laura23 válasza:
Nehogy azt hidd,hogy olyan jó dolog,ha a pasid beszédes..enyémnek be nem áll a szája és pl. társaságban sok más nőnek is úgymond odadob egy kis csontot,felkelti az összesnek az érdeklődését,mindezt azért,mert őt ez doppingolja,ha őt szeretik a nők...nem csalt meg sosem,de mégis kicsit elgondolkozom rajta.. :) 3 éve vagyunk együtt egyébként,viszont az tény,hogy mellette nem tudok szomorú lenni,mindig megnevettet és ennyiből még is jó,hogy beszédes :)
2015. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvárás, hogy többet? Annyi az elvárás, hogy legalább annyit, mint amennyit én beszélek. Nekem azok a csajok, akik folyton elvárják a szórakoztatást, miközben ők egy deka mondatot nem tesznek a "közösbe", na azok jönnek be a legkevésbé.
2015. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!